Dołączył: 20 Kwi 2009
Posty: 245

PostWysłany: Pon 14:58, 04 Maj 2009    Temat postu: News'y z DSB Stadion

Letnie okienko transferowe :

Wydawało by się , że pierwsze okienko transferowe przyniesie wiele negocjacji i transferów , ale nie tym razem . Po wprowadzeniu nowych zasad w życie przez Wielką Trójcę Dyrektorów Sportowych ManagerEuropa okienko transferowe stało się mniej obrotne przez co na boisko AZ trafił tylko jeden nowy zawodnik .

Jest nim Matias Delgado - argentyński piłkarz występujący na pozycji pomocnika trafił do AZ Alkmaar za 10.000.000 mln z Beskitasu .

Ostatnio zmieniony przez chester dnia Nie 13:17, 14 Cze 2009, w całości zmieniany 9 razy
chester
Trener
Trener

Posty: 245

PostWysłany: Pon 15:38, 04 Maj 2009    Temat postu:

1 Kolejka : Wielka bitwa o 3 pkt przegrana !

Cel w tym spotkaniu był jeden - zdobyć trzy punkty , ale na marne poszła ofensywna taktyka i specjalne treningi . W pierwszej połowie drużyna AZ dostała wielkiego kopa w tyłek po straconych 2 bramkach . Dopiero w drugiej połowie piłkarze chester'a przypomnieli sobie jak się gra w gałe i wzieli się do odrabiania strat . Kto wie jakby potoczył się ten mecz gdyby nie trwał on tylko 90 minut . Po 1 kolejce AZ jest na 16 miejscu w tabeli . AZ Alkmaar przegrało 2:3 z Arsenalem i pozostaje mieć nadzieje , że będzie lepiej .

AZ Alkmaar 2 - 3 Arsenal Londyn
16' Adebayor , 37' Adebayor , 47' Ari , 62' Nasri , 82' Da Silva

Ostatnio zmieniony przez chester dnia Wto 14:29, 12 Maj 2009, w całości zmieniany 4 razy
chester
Trener
Trener

Posty: 245

PostWysłany: Pon 18:07, 04 Maj 2009    Temat postu:

2 Kolejka : AZ bez szans na Anfield !

Gdy gra się z Liverpoolem na Anfield Road i gdy ponad 45 tysięcy rozdartych kibiców śpiewa "You never walk alone" to trudno skoncentrować się było mnie i moim piłkarzom na boisku czego skutkiem była porażka . Liverpool nie dał nam szans na walkę nawet o honorowego gola , ich obrona była doskonała czego nie muszę mówić o ataku . Do początku meczu nie było wiadomo jakim ustawieniem zaskoczy nas Liv , a w dodatku piłkarze z Angli byli bardzo zdeterminowani po ostatniej porażce . AZ zajmuje 19 lokatę w tabeli , a za nami znajduje się już tylko Marsylia . Następny mecz z Interem pozostaje mieć nadzieje , że w tym meczu uda się strzelić honorowego gola .

FC Liverpool 3 - 0 AZ Alkmaar
5' A.Alves , 39' J.Carragher , 75' A.Alves , 81' S.Pocognoli , 89' F.Torres

chester
Trener
Trener

Posty: 245

PostWysłany: Wto 8:43, 05 Maj 2009    Temat postu:

3 Kolejka : Gennaro Gattuso pogrąża AZ !

Czarna seria AZ trwa , to już trzecia porażka z rzędu . Alkmaar z 19 miejsca w tabeli spada na 20 . Tym razem obrońcy AZ bardzo dobrze pilnowali napastników , ale jak widać to się nie opłaciło bo Inter ma także świetnych pomocników którzy z każdej odległości potrafią zaskoczyć bramkarza . Następny mecz gramy z Atletico w Madrycie być może tam zdobędziemy pierwsze punkty .

AZ Alkmaar 0 - 2 Inter Mediolan
28' G.Gatusso , 65' G.Gatusso , 67' G.Luirink , 89' H.Moreno

chester
Trener
Trener

Posty: 245

PostWysłany: Śro 18:34, 06 Maj 2009    Temat postu:

4 Kolejka : Wicelider kontra outsider ligi !

I tak w 4 kolejce Atletico Madryt pewnie pokonuje outsidera ligi 2 : 0 , tym samym wskakuje na fotel wicelidera , a AZ dalej pozostaje na lodzie . Co jest wynikiem tak słabej gry : złe decyzje trenera ? , zła taktyka ? zły trener ? być może , jedno jest pewne na następnych meczach trener będzie musiał zmienić taktykę jeśli jeszcze chce trenować AZ . Watro dodać , że nie dość , że Alkmaar gra najgorzej to jeszcze jest najbardziej agresywną drużyną . Do tej pory zawodnicy AZ zostali ukarani aż 4 żółtymi kartkami . Następny mecz gramy u siebie Smile , ale z AC Milanem Sad , a więc nawet 1 bramka zdobyta przez AZ może w tym meczu cieszyć .

Atletico Madryt 2 - 0 AZ Alkmaar
34' Maniche , 56' Simao , 56' D.Mendes Da Silva , 78' Paulo , 86' T.Ujfalusi

chester
Trener
Trener

Posty: 245

PostWysłany: Nie 8:04, 10 Maj 2009    Temat postu:

5 Kolejka : Honor AZ ratuje Matias Delgado !

Kolejny mecz , kolejna porażka , ale tym razem drużynie AZ udało się ułożyć piękną składną akcję po której padła bramka . Defensywne ustawienie poskutkowało w zdobytego gola oraz czystą grę (żaden zawodnik w tym meczu nie został ukarany żółtą kartką) . Ale gdy gra się z takim rywalem jak AC Milan gdzie grają : D.Silva , A.Robben , Kaka , S.Ramos czy A.Pirlo to nie tylko nasza drużyna nie miała szans z takim przeciwnikiem , ale także większość drużyn z ManagerEuropa będą musiały pogodzić się z porażką. Na faworyta tej ligi bez wątpienia stawiam na AC Milan . Drużyna Lukasza1440 po zwycięstwie zajmuję 1 miejsce , a Alkmaar wciąż jest bez punktu na 20 miejscu . W następnym meczu z Chelsea Londyn prawdopodobnie zagramy taką samą taktyką jak w Mediolanie .

AC Milan 3 - 1 AZ Alkmaar
13' M.Delgado , 20' A.Pato , 43' A.Pirlo , 78' E.Cambiasso

Ostatnio zmieniony przez chester dnia Sob 14:47, 16 Maj 2009, w całości zmieniany 3 razy
chester
Trener
Trener

Posty: 245

PostWysłany: Sob 15:00, 16 Maj 2009    Temat postu:

6 Kolejka : Porażka na DSB Stadion !

W 6 kolejce AZ Alkmaar podejmował u siebie wielkie Chelsea Londyn i tak jak co mecz zawsze pada dużo bramek tak też i dziś można było zobaczyć wiele goli . Można się już przyzwyczaić do słabej gry zawodników i wielu traconych goli , dlatego trener AZ zapowiada wielkie zamiany w obronie a nawet ma już na oku paru obrońców których zamierza sprowadzić w zimowym okienku transferowym . Chelsea po meczu z AZ zajmuje 1 miejsce podczas gdy nasza drużyna jest na końcu tabeli . Kolejny mecz z Realem , aż strach myśleć co będzie się działo na tym meczu .

AZ Alkmaar 1 - 3 Chelsea Londyn
11' 32' M.Essien , 56' D.Drogba , 72' J.Terry , 89' M.Delgado

Ostatnio zmieniony przez chester dnia Nie 9:37, 17 Maj 2009, w całości zmieniany 4 razy
chester
Trener
Trener

Posty: 245

PostWysłany: Wto 20:07, 19 Maj 2009    Temat postu:

7 Kolejka : Czarna seria trwa !!!

Z każdym meczem smutek piłkarzy i kibiców AZ jest coraz większy Sad , a marzenia o przedostatnim miejscu odchodzą coraz bardziej w zapomnienie Crying or Very sad . Wydawało by się , że w tym meczu padnie pierwszy remis , ale na pierwsze punkty piłkarze AZ muszą jeszcze poczekać . Kolejny mecz Alkmaar zagra z Marsylią .

Real Madryt 1 - 0 AZ Alkmaar
75' M.Delgado , 76' Eduardo

chester
Trener
Trener

Posty: 245

PostWysłany: Sob 12:19, 23 Maj 2009    Temat postu:

8 Kolejka : Pierwsze 3 pkt !!!

AZ w końcu może świętować pierwsze zwycięstwo Very Happy . Szczęśliwi i pijani fani przywitali drużynę oklaskami by potem znów świętować z drużyną . Przez cała noc miasto było sparaliżowane , ale trudno się nie dziwić skoro na zwycięstwo AZ trzeba było tak długo czekać . Następny mecz Alkmaar gra u siebie z FC Porto a trener i zawodnicy obiecują że nie oddadzą tak łatwo 3 pkt .

Olympique Marsylia 1 - 2 AZ Alkmaar
24' M.Niang , 48' Hilton , 54' M.El Hamdaoui , 67' M.El Hamdaoui

chester
Trener
Trener

Posty: 245

PostWysłany: Wto 14:50, 26 Maj 2009    Temat postu:

9 Kolejka : Alkmaar lepsze od Porto !!!

AZ w 9 kolejce znów zachwyca swoich fanów , tym razem wygrało u siebie z FC Porto . Dzięki drugiemu zwycięstwu Alkmaar awansował na 18 miejsce Very Happy . Po raz kolejny zwycięstwo zapewnił nam Marokańczyk El Hamdaoui który strzelił już 3 gole w sezonie . Trener ostrzega , że AZ dopiero się rozpędza . Na kolejny mecz zawodnicy Alkmaar jadą do Birmingham by tam zmierzyć się z Aston Villa która do tej pory nie radzi sobie najlepiej , gdyż zajmuje dopiero 13 miejsce . Trener i drużyna ma już dość dostawania w d... i oddawania każdemu punkty dlatego z Aston Villa obiecują zaciętą walkę o kolejne 3 pkt .

AZ Alkmaar 1 - 0 FC Porto
53' B.Alves , 61' M.El Hamdaoui

chester
Trener
Trener

Posty: 245

PostWysłany: Śro 14:57, 27 Maj 2009    Temat postu:

10 Kolejka : Villa Park zdobyte !!!

Wielki duch walki który ostatnio sprzyja drużynie AZ , a dokładniej napastnikowi El Hamdaoui który ostatnio strzela gola za golem , przyczynił się do kolejnego zwycięstwa . Drużyna od początku meczu atakowała co przyniosło wiele korzyści , ale niestety pod koniec meczu nie miała już sił bronić się . Jednak los szczęścia sprzyja ostatnio naszym i udało się utrzymać korzystny wynik . Alkmaar z 18 awansował na 16 miejsce i wyprzedza już takie drużyny jak Manchester Utd . Jeśli nasi piłkarze nie będą zwalniać tempa i dalej będą atakować to mają szanse pokonać słabo spisujący się ostatnio Villareal CF .

Aston Villa 2 - 3 AZ Alkmaar
15' 27' 48' M.El Hamdaoui , 61' G.Barry , 73' N.Reo-Coker , 90'+3' G.Agbonlahor

Ostatnio zmieniony przez chester dnia Czw 15:07, 28 Maj 2009, w całości zmieniany 1 raz
chester
Trener
Trener

Posty: 245

PostWysłany: Pią 19:25, 29 Maj 2009    Temat postu:

11 Kolejka : Remis z " El submarino amarillo " !

W 11 kolejce AZ po raz pierwszy w tym sezonie remisuje . Widać było , że Hiszpanie bardzo mocno chcieli wygrać te spotkanie , aby w końcu odbić się od dolnej części tabeli . Na szczęście nie kto inny jak El Hamdaoui zdobył gola na wagę 1 pkt , a obrońcy przez resztę spotkania dobrze bronili drogi do bramki . Obecnie Alkmaar zajmuje 16 miejsce w tabeli z dorobkiem 10 pkt . Na następny mecz drużyna wybiera się do Francji by tam stawić czoła Olympique Lyonowi .

AZ Alkmaar 1 - 1 Villareal CF
68' M.El Hamdaoui , 34' Nihat Kahveci

Ostatnio zmieniony przez chester dnia Pią 19:26, 29 Maj 2009, w całości zmieniany 1 raz
chester
Trener
Trener

Posty: 245

PostWysłany: Pon 19:06, 01 Cze 2009    Temat postu:

12 Kolejka : Kolejna francuska drużyna pokonana !!!

Tym razem AZ wygrało z Olympique Lyonem . Dzięki temu zwycięstwu Alkmaar awansowało na 15 miejsce w tabeli z dorobkiem 13 pkt . Niestety to prawdopodobnie ostatnie zwycięstwo jakie padło w naszej pięknej zwycięskiej passie ostatnich 5 spotkań . Następne mecze AZ gra z zespołami z czołówki tabeli. Z takimi zespołami trudno się gra nawet o 1 pkt , ale jak wiadomo w piłce nożnej wszystko jest możliwe . Kolejnym naszym przeciwnikiem będzie Tottenham w którym ostatnio niesamowicie wymiata Carlos Tevez .

Olympique Lyon 1 - 2 AZ Alkmaar

35' M.El Hamdaoui , 47' K.Benzema , 62' F.Grosso , 78' H.Moreno , 89' M.Dembele .

Ostatnio zmieniony przez chester dnia Pon 19:11, 01 Cze 2009, w całości zmieniany 2 razy
chester
Trener
Trener

Posty: 245

PostWysłany: Czw 14:29, 04 Cze 2009    Temat postu:

13 Kolejka : Ostra gra i porażka !

W 13 kolejce AZ miało chytry plan by wygrać , a mianowicie dwóch obrońców miało kryć Teveza , aby ten nie miał dostępu do bramki . Niestety nie tylko Tevez potrafi strzelać gole w Tottenhamie . Dalsze losy meczu były tylko sprawą nerwów i złości zawodników AZ którzy byli ośmieszani przez zawodników Spurs . Ósma porażka w tym sezonie daje nam spadek na 16 miejsce . Następny mecz gramy z drużyną która ostatnio poczuła wiatr w żaglach - Manchesterem United . O zwycięstwo w tym meczu będzie ciężko o remis także , jedynie o porażkę będzie łatwo .

AZ Alkmaar 0 - 2 Tottenham Hotspur
14' J.Defoe , 19' S.Schaars , 48' S.Pocognoli , 62' R.Keane , 68' D.De Zeeuw .

Ostatnio zmieniony przez chester dnia Czw 15:49, 04 Cze 2009, w całości zmieniany 2 razy
chester
Trener
Trener

Posty: 245

PostWysłany: Sob 9:42, 06 Cze 2009    Temat postu:

14 Kolejka : Kolejna porażka !

Druga porażka z rzędu . Tym razem AZ uległo Czerwonym Diabłom przez co spadło na 17 miejsce . Następny mecz gramy z FC Barceloną . Nie będzie to łatwy mecz , mimo iż ostatnio Katalończycy sensacyjnie przegrali z Marsylią .

Manchester United 3 - 1 AZ Alkmaar
23' 41' B.Schweisteiger , 64' M.Dembele , 86' D.Berbatov

Ostatnio zmieniony przez chester dnia Sob 9:42, 06 Cze 2009, w całości zmieniany 1 raz
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.managereuropa.fora.pl Strona Główna -> Stare tematy / 2 sezon ManagerEuropa Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)