Dołączył: 20 Kwi 2009
Posty: 245

PostWysłany: Sob 15:22, 04 Lip 2009    Temat postu:

Puchar Ligi : AZ już bez szans na awans !

Po porażce z AC Milanem w Pucharze Ligi jest już pewne , że AZ nie ma szans na awans . Co prawda został jeszcze jeden mecz do rozegrania w grupie z Atletico , ale ten mecz będzie o tzw. pietruszkę . Wiadomo już także kto awansował do Ćwierćfinału Pucharu Ligi w grupie A , są to : AC Milan i Valencia CF . W kolejnym meczu w Pucharze trener zapewnił rezerwowym zawodnikom , że da im szanse w meczu z Atletico .

AC Milan 1 - 0 AZ Alkmaar
18' Kaka , 65' K.Jaliens

Ostatnio zmieniony przez chester dnia Sob 13:25, 11 Lip 2009, w całości zmieniany 1 raz
chester
Trener
Trener

Posty: 245

PostWysłany: Nie 15:09, 05 Lip 2009    Temat postu:

27 Kolejka : Porażka po wielkiej walce !!!

Pewni siebie i zmotywowani zawodnicy AZ wybiegli w tym meczu na murawę tylko po jedno , 3 pkt i być może zdobyli by je gdyby nie czerwona kartka obrońcy AZ Kew'a Jaliens'a . Sędzia wyrzucił naszego obrońce przez co przesądził o wyniku tego meczu . Pierwsza szansa o 3 pkt przepadła , teraz czeka nas mecz z Villarrealem z którym musimy wygrać , by wreście wyskoczyć z dna tabeli .

AZ Alkmaar 2 - 4 Olympique Lyon
8' 16' K.Benzema , 31' M.El Hamdaoui , 44' D.Mendes Da Silva , 53' J.Mensah ,
59' Deco , 65' K.Jaliens , 89' M.Petrov

Ostatnio zmieniony przez chester dnia Nie 15:10, 05 Lip 2009, w całości zmieniany 1 raz
chester
Trener
Trener

Posty: 245

PostWysłany: Pon 22:41, 06 Lip 2009    Temat postu:

28 Kolejka : 7 porażka z rzędu !

Kolejny mecz z rywalem z nie najwyższej półki , a Alkmaar odnosi kolejną porażkę . Smutne , ale prawdziwe Sad . Brak najważniejszego obrońcy : Kew'a Jaliens'a który nie mógł grać z powodu czerwonej kartki dał nam się we znaki . W przyszłości trener by uniknąć takiej sytuacji postanawia sprowadzić doświadczonego obrońce , który będzie dobrym następcą dla Jaliens'a . Kolejny mecz gramy z Aston Villą . Co tu dużo mówić marzenia trenera są wielkie , ale rzeczywistość niszczy je .

Villareal CF 1 - 0 AZ Alkmaar
56' Nihat Kahveci

Ostatnio zmieniony przez chester dnia Czw 17:17, 16 Lip 2009, w całości zmieniany 2 razy
chester
Trener
Trener

Posty: 245

PostWysłany: Wto 15:32, 07 Lip 2009    Temat postu:

29 Kolejka : Czy to koniec przygody z 1 ligą ?!

Tym razem Aston Villa pokonała AZ Alkmaar , a na listę strzelców wpisał się Gabriel Agbonlahor .
8 porażka z rzędu i zapewne nie ostatnia daje do zrozumienia trenerowi , że nie na daje się na tą funkcję . To czy trener zostanie na drugi sezon w klubie stoi już pod wielkim znakiem zapytania , a zarząd już podobno szuka następcy "chester'a" . Pozostają jeszcze mecze z FC Porto i Olympique Marsylią w których jest szansa na punkty , bo w meczu z Liverpoolem , czy Interem nie mamy szans.

AZ Alkmaar 0 - 1 Aston Villa
34' G.Agbonlahor

Ostatnio zmieniony przez chester dnia Wto 15:32, 07 Lip 2009, w całości zmieniany 2 razy
chester
Trener
Trener

Posty: 245

PostWysłany: Śro 10:35, 08 Lip 2009    Temat postu:

30 Kolejka : AZ Alkmaar w II Lidze !!!

Porażka z FC Porto daje 100% pewności , że za rok AZ będzie grać w II Lidze . Nie ma jednak się co martwić , gdyż poziom gry w II Lidze będzie gorszy dzięki czemu Alkmaar będzie mogło powalczyć z przeciwnikami jak równy z równym . Następny mecz gramy z Marsylią . Trener na ten mecz przygotował ofensywną taktykę , być może to da AZ pierwsze punkty .

FC Porto 2 - 0 AZ Alkmaar
27' 63' L.Lopez

chester
Trener
Trener

Posty: 245

PostWysłany: Śro 21:10, 08 Lip 2009    Temat postu:

31 Kolejka : Zwycięstwo !!!

W końcu po 9 porażkach z rzędu to AZ Alkmaar jest górą . Ofensywna taktyka pomogła , to dzięki niej na listę strzelców wpisał się nowy nabytek Mario Balotelli .
Warto dodać , że Olympique Marsylia jest jedyną drużyną z którą AZ wygrało 2 razy w lidze . Następny mecz AZ Alkmaar gra z Realem Madryt i nie ważne czy wygramy czy przegramy teraz gdy już nie ma o co walczyć w lidze trener może wreszcie po eksperymentować ze składem .

AZ Alkmaar 2 - 0 Olympique Marsylia
61' 87' M.Balotelli

chester
Trener
Trener

Posty: 245

PostWysłany: Czw 12:12, 09 Lip 2009    Temat postu:

32 Kolejka : Remis z Realem !!!

Udało się zremisować z Realem Madryt po trudnym i męczącym meczu . Kto wie może udało by się wygrać gdyby nie zmęczenie zespołu . Zawodnicy mają już za sobą ponad 30 rozegranych meczy i powoli już myślą o wakacjach . Następny mecz gramy z Chelsea , to na pewno będzie trudny mecz ale nasi zawodnicy będą grać na luzie , bez presji jaka ciąży na zawodnikach Chelsea którzy wciąż walczą o mistrzostwo .

AZ Alkmaar 1 - 1 Real Madryt
31' M.Dembele , 70' Ronaldinho , 85' G.Heinze

Ostatnio zmieniony przez chester dnia Czw 12:16, 09 Lip 2009, w całości zmieniany 1 raz
chester
Trener
Trener

Posty: 245

PostWysłany: Sob 13:19, 11 Lip 2009    Temat postu:

33 Kolejka : AZ na kolanach !

Gdy outsider gra z liderem tabeli to wiadomo już przed meczem kto może cieszyć się ze zwycięstwa , a kto płakać z porażki . Tak samo było w tym przypadku , zwycięstwo Chelsea nie budziło zaskoczenia , zaskoczeniem była bramka El Hamdaoui'ego dla AZ ALkmaar . Następny mecz gramy z AC Milanem , życzymy im zwycięstwa i walki o mistrzostwo ligi .

Chelsea Londyn 4 - 1 AZ Alkmaar
8' M.Essien , 15' J.Cole , 17' M.El Hamdaoui , 29' D.Drogba , 71' M.Gomez

chester
Trener
Trener

Posty: 245

PostWysłany: Sob 13:48, 11 Lip 2009    Temat postu:

Puchar Ligi : Atletico wygrywa mecz o 3 miejsce !

I tak oto już ostatni mecz w grupie AZ przegrywa z Atletico . Alkmaar zajął w grupie 4 miejsce , za Realem Madryt który nie odniósł żadnego zwycięstwa w Pucharze i przed Atletico które wygrywając z nami zapewniło sobie 3 miejsce . Najlepszą drużyną w grupie A okazał się AC Milan który nie uległ nikomu i uzbierał komplet punktów . Tuż za nim znalazła się Valencia która uległa tylko Atletico Madryt .
W sumie zawodnicy AZ Alkmaar zdobyli 3 bramki , a najlepszym strzelcem był Moussa Dembele . Jeśli chodzi o kartki to zdobyli je dwaj obrońcy : K.Jaliens i H.Moreno ( Obydwaj po żółtej ) . W sumie AZ nie wypadło tak źle w pucharze bo zawsze przedostatnie miejsce jest lepsze od ostatniego . Czekamy na drugi sezon i drugi Puchar w którym kto wie może awansujemy .

AZ Alkmaar 1 - 3 Atletico Madryt
18' D.Forlan , 59' S.Simao , 66' A.Lopez , 67' M.Delgado , 81' Maniche , 87' H.Moreno

chester
Trener
Trener

Posty: 245

PostWysłany: Sob 23:24, 11 Lip 2009    Temat postu:

34 Kolejka : AC Milan na kolanach !!!

W 34 kolejce AZ sprawia kibicom niesamowitą niespodziankę wygrywając z AC Milanem . Zwycięstwo z Milanem daje w prawdzie 3 pkt , ale one i tak już nie zmienią losu AZ w tabeli . Wielu fanów piłki nożnej uważa jednak , że AZ miało fuksa wygrywając ten mecz , ponieważ drużyna Lukasza1440 przechodzi teraz wielkie modernizacje w kadrze co mogło mieć wpływ na piłkarzy . Następny mecz z Atletico które ostatnio pokonało nas w pucharze , najwyższa pora na rewanż .

AZ Alkmaar 2 - 0 AC Milan
24' D.De Zeeuw , 57' D.Mendes Da Silva , 72' A.Nesta , 79' M.El Hamdaoui , 89' K.Kaladze

Ostatnio zmieniony przez chester dnia Sob 23:36, 11 Lip 2009, w całości zmieniany 3 razy
chester
Trener
Trener

Posty: 245

PostWysłany: Nie 12:47, 12 Lip 2009    Temat postu:

35 Kolejka : Atletico ponownie górą !

Nie udało się wygrać z Atletico Madryt , w sumie graliśmy z tą drużyną trzy razy i trzy razy przegraliśmy . Z Realem udało się wygrać i zremisować , a z Atletico nawet o remis trudno . Ale nie ma się co dziwić że Atletico wygrało , ponieważ crisforever walczy teraz z drużyną o utrzymanie się w I Lidze . Miejmy nadzieje , że uda im się i utrzymają się w I Lidze . Zamiast Atletico do II Ligi może spaść słabiutki Real z którym poradzimy sobie w II Lidze .

AZ Alkmaar 1 - 2 Atletico Madryt
4' P.Assuncao , 38' D.Mendes Da Silva , 48' H.Moreno , 67' F.Sinama-Pongolle , 81' D.Mendes Da Silva

chester
Trener
Trener

Posty: 245

PostWysłany: Pon 21:50, 13 Lip 2009    Temat postu:

36 Kolejka : Chelsea mistrzem , a Alkmaar ?!

W 36 kolejce Chelsea zapewniło sobie Mistrzostwo Ligi , składamy wielkie gratulacje i życzymy powodzenia w II sezonie . Tym czasem w Alkmarze na DSB Stadion śmierdzi już II Ligą . Trener AZ stoi już nad przepaścią , a porażka z Interem była jak mały krok do przodu . Teraz czekamy na dobicia od strony Liverpool'u i Arsenalu .

Inter Mediolan 1 - 0 AZ Alkmaar
74' Maxwell

Ostatnio zmieniony przez chester dnia Pon 21:54, 13 Lip 2009, w całości zmieniany 2 razy
chester
Trener
Trener

Posty: 245

PostWysłany: Wto 17:35, 14 Lip 2009    Temat postu:

37 Kolejka : Wielka walka Anglików !!

Wydawało się , że AZ wygra mecz i sprawi miłą niespodziankę . Niestety dla zawodników Liv'a wystarczyło 45 minut , aby odwrócić losy spotkania . Trzy punkty po golu R.Babela powędrowały do Liverpool'u . Teraz czekamy na mecz z Arsenalem , być może uda zakończyć się ten sezon zwycięstwem .

AZ Alkmaar 2 - 3 FC Liverpool
7' 32' M.Dembele , 48' J.Mascherano , 57' M.Skrtel , 79' R.Babel

Ostatnio zmieniony przez chester dnia Wto 17:36, 14 Lip 2009, w całości zmieniany 1 raz
chester
Trener
Trener

Posty: 245

PostWysłany: Czw 17:35, 16 Lip 2009    Temat postu:

38 Kolejka : Fatalne zakończenie sezonu !!!

Każdy liczył , że AZ Alkmaar zakończy ten sezon zwycięstwem . Niestety , skończyło się gorzej niż przypuszczaliśmy , dużo gorzej . Zawodnicy chester'a przegrali aż 5-0 i z hukiem spadli do II Ligi . To największa porażka jaka padła w tym sezonie . W sumie AZ zdobyło 29 goli , a naszym królem strzelców został Mounir El Hamdaoui .
W całym sezonie udało się zdobyć tylko 23 pkt , to niewiele , ale mogło być gorzej .

Arsenal Londyn 5 - 0 AZ Alkmaar
11' 26' R.Van Persie , 44' A.Diaby , 63' E.Eboue , 82' A.Arshavin

chester
Trener
Trener

Posty: 245

PostWysłany: Czw 18:46, 23 Lip 2009    Temat postu:

Letnie okienko transferowe :

Tym razem pod naciskiem trenerów , zarząd ManagerEuropa powiększył możliwość robienia transferów z 3 na 7 . Była to dobra nowina dla AZ Alkmaar , ponieważ wreszcie mogło porządnie się wzmocnić . Niestety budżet AZ , który wynosił zaledwie 25.000.000 mln zniszczył wielkie plany transferowe , przez co trener musiał zapomnieć o ściągnięciu na DSB Stadion wielkich gwiazd . I tak oto do holenderskiego klubu dołączyli :

Przybyli na DSB Stadion :

Željko Kalac - australijski piłkarz grający na pozycji bramkarza do AZ Alkmaar trafił za 4.000.000 mln z AC Milanu .

Christian Maggio - włoski piłkarz grający na pozycji prawego obrońcy lub pomocnika do AZ Alkmaar trafił za 10.000.000 mln z SSC Napoli .

Hasan Salihamidžić - bośniacki piłkarz występujący na pozycji prawego pomocnika do AZ Alkmaar trafił za 8.000.000 mln z Juventusu Turyn .

Didier Zokora - piłkarz z Wybrzeża Kości Słoniowej występujący na pozycji pomocnika do AZ Alkmaar trafił na zasadzie wypożyczenia z Tottenhamu Hotspur .

Pożegnał się z klubem :

Brett Holman - australijski piłkarz występujący na pozycji napastnika prawdopodobnie wróci do australijskiej ligi a dokładniej do Sydney FC za 700.000 tys.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.managereuropa.fora.pl Strona Główna -> Stare tematy / 2 sezon ManagerEuropa Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)