Dołączył: 20 Kwi 2009
Posty: 245

PostWysłany: Nie 11:14, 07 Cze 2009    Temat postu:

15 Kolejka : Porażka , ale za to z charakterem !

Trzecia porażka z rzędu Sad . Alkmaar przegrał u siebie z Barceloną , a naszym katem okazał się S.Eto'o . Złość zawodników do trenera jest coraz większa tym bardziej , że z każdym meczem zamiast oddalać się to co raz bliżej nam do ostatniego miejsca . Następny mecz AZ gra z Valencią , trudno będzie wygrać ten mecz , ponieważ za kartki będzie pauzować 2 podstawowych zawodników Sad .

AZ Alkmaar 1 - 2 FC Barcelona

11' 65' S.Eto'o , 33' H.Moreno , 64' S.Pocognoli , 72' M.El Hamdaoui , 82' M.El Hamdaoui ,
87' D.Mendes Da Silva

Ostatnio zmieniony przez chester dnia Nie 11:19, 07 Cze 2009, w całości zmieniany 4 razy
chester
Trener
Trener

Posty: 245

PostWysłany: Wto 20:46, 09 Cze 2009    Temat postu:

Puchar Ligi : Nietoperze górą !

W 1 kolejce Pucharu Ligi AZ zostaje pokonane przez Valencię i zajmuje ostatnie czyli 5 miejsce w grupie . Jedyną honorową bramkę dla AZ zdobył Belg Moussa Dembele . Alkmaar w grupie ma jeszcze takich rywali jak AC Milan , Real i Atletico Madryt . Jedyne czego można się spodziewać grając z takimi rywalami to ostatnie miejsce i marzenia o łatwiejszej grupie za rok .

Valencia C.F. 3 - 1 AZ Alkmaar
9' D.Villa , 18' Edu , 47' M.Dembele , 90+2' M.Flamini

chester
Trener
Trener

Posty: 245

PostWysłany: Czw 10:05, 11 Cze 2009    Temat postu:

16 Kolejka : Czarna seria trwa !!!

Alkmaar z meczu na mecz powoli stacza się w dół tabeli . Po czwartej porażce z kolei AZ jest już na 18 miejscu . Następny mecz gramy u siebie z Borussia Dortmund . Trener i zawodnicy dołożą wszelkich starań , żeby w następnym meczu przerwać złą serię .

Valencia CF 3 - 1 AZ Alkmaar
34' 39' Joaquin Sanchez , 67' F.Morientes , 89' M.Dembele

chester
Trener
Trener

Posty: 245

PostWysłany: Pią 11:16, 12 Cze 2009    Temat postu:

17 Kolejka : Koniec tabeli coraz bliżej !!!

"Kolejny mecz , tym razem z łatwiejszym rywalem , a Alkmaar ?? oczywiście przegrywa !! Tak nie może być do cholery !!! Obrony w ogóle nie było widać w tym meczu tak samo zresztą jak ataku" - tak ocenił swój zespół trener 'chester' po meczu . Jeśli AZ dalej tak będzie grać to z pewnością mogą szykować się na 20 miejsce . Następny mecz AZ będzie grało z Bayernem .

AZ Alkmaar 0 - 1 Borussia Dortmund
51' K.Błaszczykowski , 64' G.Swerts , 65' M.Martens

Ostatnio zmieniony przez chester dnia Pon 16:30, 15 Cze 2009, w całości zmieniany 2 razy
chester
Trener
Trener

Posty: 245

PostWysłany: Sob 12:08, 13 Cze 2009    Temat postu:

18 Kolejka : 19 miejsce dla AZ ?!

Nowa super seria porażek AZ trwa , to już 6 porażka z rzędu . Pierwsza seria porażek trwała 7 kolejek . Po porażce z Bayernem z którym właściwie nie mieliśmy szans jesteśmy na 19 miejscu i wszystko wskazuje na to , że już tak zostanie . Następny mecz gramy z Manchesterem City które ostatnio ma dobrą passę i za pewne nie zamierza jej przerwać w meczu z Nami .

Bayern Monachium 2 - 0 AZ Alkmaar
39' Lucio , 76' H.Altintop

Ostatnio zmieniony przez chester dnia Sob 12:10, 13 Cze 2009, w całości zmieniany 1 raz
chester
Trener
Trener

Posty: 245

PostWysłany: Nie 13:42, 14 Cze 2009    Temat postu:

Zimowe okienko transferowe :

AZ Alkmaar to młoda drużyna dlatego trener starał się sprowadzić doświadczonych zawodników . Jak widać trafił się nawet jeden młodziutki nie oszlifowany diamencik . W sumie zarząd AZ wydał na transfery okrągłe 32.000.000 mln a zyskał ze sprzedaży tylko 400.000 tysięcy .
Ogólnie można uznać , że trener zrobił dobre transfery , ale o tym przekonamy się jeszcze podczas ligowych meczy .

Przybyli na DSB Stadion :

Mario Balotelli Barwuah - włoski piłkarz grający na pozycji napastnika do AZ Alkmaar trafił za 18.000.000 mln z AC Milanu .

Eidur Smari Gudjohnsen - islandzki piłkarz grający na pozycji napastnika do AZ Alkmaar trafił za 9.000.000 mln z FC Barcelony .

Mario Melchiot - holenderski piłkarz grający na pozycji obrońcy do AZ Alkmaar trafił za 5.000.000 mln z Wigan Athletic .

Pożegnał się z klubem :

Kees Luijckx - holenderski piłkarz grający na pozycji pomocnika , wychowanek Alkmaar'u prawdopodobnie przejdzie do NEC Nijmegen za 400.000 tys .

Ostatnio zmieniony przez chester dnia Wto 20:18, 21 Lip 2009, w całości zmieniany 3 razy
chester
Trener
Trener

Posty: 245

PostWysłany: Pon 16:59, 15 Cze 2009    Temat postu:

19 Kolejka : Brawo Arsenal Evil or Very Mad !!!

Nie 18 , nie 19 , ale 20 miejsce zajmuje AZ Alkmaar po tym jak Porto sensacyjnie wygrało z liderem tabeli Arsenalem . Tak to fakt , AZ Alkmaar kończy półmetek sezonu na samy końcu tabeli . I znowu tak jak na początku tak i też w połowie sezonu AZ jest najgorszym zespołem . To już siódma porażka z rzędu . Kibice oskarżają trenera o tak słabe wyniki klubu i stanowczo chcą by zarząd zareagował w tej sprawie , trener natomiast zrzuca winne na trenera Arsenalu który dał wygrać Porto by te mogło awansować na 19 miejsce . Kto za to poniesie konsekwencje ? , nikt jeszcze nie wie . Wszystko możliwe , że mamy do czynienia z korupcją o jakiej świat nie słyszał .

AZ Alkmaar 0 - 2 Manchester City
24' 62' Robinho , 85' M.Delgado

chester
Trener
Trener

Posty: 245

PostWysłany: Śro 9:41, 17 Cze 2009    Temat postu:

Puchar Ligi : Alkmaar lepszy od Realu !!!

Udało się przerwać złą passę i to nie byle z kim , bo z samymi Królewskimi . O dziwo bramkę strzelił rezerwowy napastnik Dembele . Aktualnie AZ jest teraz na 3 miejscu w grupie z dorobkiem 3 pkt . Dzięki temu zwycięstwu atmosfera wśród kibiców i zarządu klubu uspokoiła się przez co trener może już spokojnie myśleć o kolejnym spotkaniu .

AZ Alkmaar 1 - 0 Real Madryt
84' M.Dembele

Ostatnio zmieniony przez chester dnia Śro 9:42, 17 Cze 2009, w całości zmieniany 1 raz
chester
Trener
Trener

Posty: 245

PostWysłany: Sob 10:28, 20 Cze 2009    Temat postu:

20 Kolejka : 8 porażka z rzędu !!!

Po zwycięstwie w Pucharze każdy liczył na zwycięstwo w lidze , ale niestety w rewanżu nie Robinho , a C.Bellamy okazał się katem AZ . W tym meczu padł nowy rekord AZ : Jest to 8 porażka z rzędu . Niestety kibice nie o takich rekordach marzyli . Następny mecz gramy z Bayernem , który bardzo mocno wzmocnił się w okienku transferowym , co za tym idzie to już każdy wie .

Manchester City 2 - 0 AZ Alkmaar
31' 57' C.Bellamy

Ostatnio zmieniony przez chester dnia Sob 11:46, 20 Cze 2009, w całości zmieniany 2 razy
chester
Trener
Trener

Posty: 245

PostWysłany: Nie 17:06, 21 Cze 2009    Temat postu:

21 Kolejka : Udany rewanż !!!

W 21 kolejce AZ wygrało z Bayernem 2:1 , a bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Włoch Graziano Pelle . Tak oto kończy się seria 8 porażek i miejmy nadzieje , że już nie padnie więcej niż 8 porażek pod rząd w tym sezonie . W tabeli Alkmaar wciąż jest na ostatnim miejscu , ale ma już tyle samo punktów co Aston Vila i FC Porto . Następny mecz AZ gra z Borussią Dortmund . W pierwszym meczu lepszym zespołem okazała się Borussia , ale tym razem trener obiecuje większą walkę niż poprzednio .

AZ Alkmaar 2 - 1 Bayern Monachium
62' M.Dembele , 64' L.Podolski , 81' G.Pelle

Ostatnio zmieniony przez chester dnia Nie 21:07, 21 Cze 2009, w całości zmieniany 1 raz
chester
Trener
Trener

Posty: 245

PostWysłany: Śro 12:05, 24 Cze 2009    Temat postu:

22 Kolejka : Tradycyjnie - "kolejna porażka" !

Kolejna porażka z BVB , tym razem aż 3-0 . Nie udał się mecz rewanżowy zawodnikom AZ . Pozostaje żyć nadzieją , że będzie lepiej . Następny mecz AZ Alkmaar gra u siebie z Valencią .

Borussia Dortmund 3 - 0 AZ Alkmaar
23' N.Valdez , 31' D.Mendes Da Silva , 49' A.Frei , 68' Tinga

chester
Trener
Trener

Posty: 245

PostWysłany: Pią 10:10, 26 Cze 2009    Temat postu:

23 Kolejka : Trzecia porażka z "Nietoperzami" !

Druga porażka z rzędu i to po raz kolejny 3-0 . Trener będzie musiał zmienić taktykę na taką w której zawodnicy będą mogli przynajmniej strzelać honorowe gole . Na następnym meczu z FC Barceloną bez wątpienia szykuje się kolejny pogrom , ale trener szykuje nową taktykę na ten mecz która może okazać się skuteczna .

AZ Alkmaar 0 - 3 Valencia CF
45' F.Morientes , 76' Joaquin , 87' Vicente

chester
Trener
Trener

Posty: 245

PostWysłany: Pon 12:24, 29 Cze 2009    Temat postu:

24 Kolejka : Kolejna porażka z hiszpańskim zespołem !

W 24 kolejce AZ przegrywa z Barceloną 0-2 . Alkmaar ma już 4 pkt straty do przedostatniej Aston Villi , a marzenia o przedostatnim miejscu coraz bardziej pryskają Sad . Była to już 3 porażka z rzędu i wygląda na to , że nie ostatnia . Kolejny mecz AZ będzie grało z Manchesterem United .

FC Barcelona 2 - 0 AZ Alkmaar
12' S.Eto'o , 54' Xavi

chester
Trener
Trener

Posty: 245

PostWysłany: Śro 9:16, 01 Lip 2009    Temat postu:

25 Kolejka : "Diabły" nie dają szans naszym !

To już 4 porażka z rzędu , a 5 wisi już w powietrzu Sad . Trzeba niestety przeczekać mecze z rywalami z wyższej półki , a poczekać na słabszych rywali. Szanse na zwycięstwo będzie można poszukać dopiero w 27 kolejce w meczu z Lyon'em . Trzeba być cierpliwym i pozostać z myślą , że będzie lepiej .

AZ Alkmaar 2 - 0 Manchester United
18' W.Rooney , 42' D.Berbatov

Ostatnio zmieniony przez chester dnia Śro 12:48, 01 Lip 2009, w całości zmieniany 1 raz
chester
Trener
Trener

Posty: 245

PostWysłany: Pią 19:32, 03 Lip 2009    Temat postu:

26 Kolejka : "Koguty" rozdziobały AZ !

5 porażka z rzędu dobija Alkmaar i zapewnia ostatnie miejsce w tabeli po 26 kolejkach . Przez następne 5 kolejek AZ gra z gorszymi drużynami z którymi wygrał lub zremisował pierwsze mecze , czy rewanże AZ także wygra ? , czy w końcu opuści 20 miejsce ?? , czy kibice w końcu będą mogli świętować ??? i czy w końcu trenera nie będzie trzeba zwolnić ???? Tego dowiem się wkrótce , bądźmy dobrej myśli .

Tottenham Hotspur 1 - 0 AZ Alkmaar
28' E.Adebayor , 72' D.De Zeeuw

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.managereuropa.fora.pl Strona Główna -> Stare tematy / 2 sezon ManagerEuropa Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)