PostWysłany: Pon 21:04, 20 Kwi 2009    Temat postu:

Dzisiaj około godziny 16 na konferencji na Emirates Stadium, został przedstawiony nowy menadżer Dawid0328. Dawid0328 prowadził już takie kluby jak: Chelsea, Villarreal, Juventus i Inter. Na konferencji obecni byli także prezes klubu Peter Hill-Wood oraz kapitan Francesc Fàbregas.

Skąd: Ińsko

PostWysłany: Śro 11:03, 22 Kwi 2009    Temat postu:

Scout'ci wysłani

Dzisiaj rano scout'ci Arsenalu Londyn zostali wysłani do krajów europejskich tj. Niemcy, Francja, Hiszpania oraz Włochy.

Ostatnio zmieniony przez Dawid0328 dnia Śro 11:06, 22 Kwi 2009, w całości zmieniany 1 raz

Canal+ kupuje prawa telewizyjne

Dzisiaj rano Canal+sport podpisał umowe z Arsenalem dzięki, której może emitować mecze tego zespołu. Jeżeli Arsenal zerwie umowe zapłaci 2mln, ale za każdy wygrany mecz dostanie 400 tys. za remis 100 tys. za przegraną 200 tys.

Arsenal przedłuża

Arsenal Londyn przedłużył kontrakt z Nike o jeden sezon.

Ostatnio zmieniony przez Dawid0328 dnia Pią 12:39, 24 Kwi 2009, w całości zmieniany 1 raz

PIERWSZY TRANSFER

Dawid0328 przyszedł do klubu i od razu kupił giganta. Do klubu z Lodynu dołączył świetny bramkarz Rene Adler (ex-Bayer Leverkusen). Ten 24 letni bramkarz ma za sobą już 4 występy w reprezentacji Niemiec.

Okres przygotowawczy rozpoczęty

Arsenal Londyn zaczął przygotowania do nowego sezonu. Pod wodzą rozegrał 4 sparingi, Dawid0328 może być szczęśliwy, że jego drużyna 3 wygrała i tylko jeden zremisowała. Można również powiedzieć, że Arsenal ma ma stalową obronę, niestety atak mało strzela

2:0 - van Persie

Ostatnio zmieniony przez Dawid0328 dnia Czw 18:10, 23 Kwi 2009, w całości zmieniany 2 razy

Kolejny mecz rozegrany

Dzisiaj piłkarze Arsenalu rozegrali mecz przeciwko Manchesterowi City. Mecz zakończył się wygraną 2:1

1. kolejka

Arsenal Londyn rozegrał 1 spotkanie ligowe, które wygrał 3:2. Drużyna Dawida0328 grała w Alkmaar, mecz obfitował w wiele sytuacji podbramkowych.

3-1

Pochmurna ale bezdeszczowa pogoda pozwoliła dzisiaj zasiąść 15000 kibiców na Emirates Stadium. Taktyka zespołu Valencia opierała się na ciekawym ustawieniu 4-1-2-1-2. Na murawę wybiegli: Ochoa - Miguel, Albiol, Marchena, Del Horno- Flamini- Joaquín, Vicente- Diego- Villa, Morientes

Trener drużyny Arsenal zdecydował się na ustawienie 4-2-2-2. A teraz króciutko skład, bo to w końcu najważniejsze: Adler - Sagna, Gallas, Toure, Clichy - Fabregas, Nasri- Arshavin, Rosicky- Van Persie, Adebayor.

Raul Albiol (Valencia) otrzymał żółtą kartkę w 2 minucie za niesportowe zachowanie. W 5 minucie goście otrzymali rzut karny. Gospodarze gwałtownie protestowali, ale sędzia pozostał stanowczy. Diego spokojnie umieścił piłkę przy lewym słupku. 1-0. Szybki jak błyskawica Tomas Rosicky z łatwością pozostawił rywala w tyle i zdobył gola dla Ińsko. Ochoa kompletnie pogubił się w tej akcji. Od 24 minuty mamy już 1-1. To był wyraźnie okres dominacji drużyny gości. Nasri przedarł się przez linię obrony i był sam na sam z bramkarzem. Ochoa wykazał się jednak fantastycznym refleksem. Tablica świetlna pokazywała rezultat 1-1 do przerwy. Czterdzieści pięć minut spotkania było zdominowane przez Arsenal, z imponującymi 62 procentami posiadania piłki.

Joaquin popisał się cudowną sztuczką techniczną - Gallas nie wiedział co się dzieje. Bramkarz fantastyczną interwencją zażegnał jednak niebezpieczeństwo. Przeciwko gorszej drużynie, sprytne wykonanie rzutu wolnego przez Valencie mogło przynieść powodzenie w 69 minucie. Kombinacja podań przeniosła piłkę w pole karne, jednak obrońcy w ostatniej chwili zablokowali wychodzącego na pozycję piłkarza Valencii, spokojnie asekurując piłkę wprost w objęcia bramkarza. W 78 minucie David Villa wywalczył piłkę bardzo walecznie w środku pola, minął obrońcę... ale potknął się na nierównej murawie i bramkarz spokojnie złapał piłkę. Trybuny ucichły w 79 minucie, kiedy po dynamicznej akcji prawą stroną Denilson(kory zmienił Nasriego) wyprowadził drużynę gości na prowadzenie 1-2. To co zrobił Adebayor, to naprawdę malinka na torcie! Arshavin precyzyjnie wrzucił ze skrzydła, a piłkarz Ińsko wali nożycami z powietrza bramkę, która wprawia w zachwyt widownię. 1-3. Ta połowa należała do zespołu Arsenal, który miał 58 procent posiadania piłki.

Ostatnio zmieniony przez Dawid0328 dnia Sob 23:44, 02 Maj 2009, w całości zmieniany 3 razy

vs.

Zbliza sie 3 kolejka Europejskiej Ligi, w której Arsenal Londyn podejmie na własnym stadionie Borussie Dortmund. Jak narazie Borussia jeden mecz wygrała i jeden przegrała, ekipa Dawida0328 odniosła dwa zwycięstwa.
Można równiez dodać, że w barwach Arsenalu błyszczy Tomas Rosicky niegdyś piłkarz Borussi.

Ostatnio zmieniony przez Dawid0328 dnia Pon 21:03, 04 Maj 2009, w całości zmieniany 3 razy

1:2

Warunki pogodowe były sprzyjające, na trybunach Signal Iduna Park zasiadło 15000 kibiców. Drużyna Arsenal rozpoczęła mecz w ustawieniu 4-2-2-2. W wyjściowej jedenastce znaleźli się następujący zawodnicy: Adler - Sagna, Gallas, Toure, Clichy - Fabregas, Nasri- Arshavin, Rosicky- Van Persie, Adebayor.

Zespół Borussia wystąpił w ustawieniu 4-1-2-2-1. A teraz króciutko skład, bo to w końcu najważniejsze: Weidenfeller - Owomoyela, Santana, Salcido, Dédé- Kehl- Blaszczykowski, Tinga - Juninho, Hajnal- Frei

W 3 minucie Tomas Rosicky doszedł do znakomitego dośrodkowania z prawego skrzydła, jednak po jego potężnym uderzeniu piłka trafiła w trybuny. Gael Clichy otrzymał żółtą kartkę w 5 minucie za niesportowe zachowanie. Arshavin skorzystał z pomyłki środkowego obrońcy gospodarzy w 7 minucie i bez problemu zdobył bramkę na 0-1 dla Arsenalu. Po brutalnym faulu zawodnik Arsenalu, Willaiam Gallas, został ukarany żółtą kartką. W 16 minucie żółta kartka dla zawodnika Borussi. Sęk w tym, że sędzia był daleko i tyłem. Ani on, ani asystent nie widzieli sytuacji. Kehl dostał więc tę kartkę trochę za nazwisko. Do przerwy 0-1. Drużyna Arsenalu dyktowała warunki na murawie, z 58 procentami posiadania piłki.

Trener Borussi postanowił w przerwie zmienić Freia i wpuścił Zidana.
W 57 minucie goście wyrównali na 1-1, kiedy Mohammed Zidan błyskotliwie wykończył akcję ofensywną przeprowadzoną lewym skrzydłem. W 65 minucie zespół Borussii zmniejszył straty po szybkiej wymianie piłki w środku pola. Zidan uderzył sprzed linii pola karnego, piłka odbiła się jeszcze po drodze od któregoś z obrońców i wpadła do siatki obok bezradnego bramkarza. 1-2. W 70 minucie Cesc Fabregas przedarł się środkiem i prostym zwodem ograł obrońcę jak małe dziecko. Wpadł sam w pole karne i strzelił, ale piłka poszybowała w granatowe chmury. 71 minuta spotkania. Zidan wszedł pięknym wślizgiem pod nogi przeciwnika! Tylko nie trafił w piłkę. Żółta kartka dla zawodnika Borussi. Van Persie przez długi czas nie podnosił się z murawy, fani Arsenalu z niepokojem spoglądali na uwijających się przy nim masażystów. Niestety mimo ich starań, piłkarz nie był w stanie wrócić na boisko. Jego miejsce zajął Theo Walcott. W 78 minucie okazja dla Arsenalu. Piłkę na boku dostał Arshavin i zanim rywale się połapali, dośrodkował ze szwajcarską precyzją, z której był znany. Walcott znalazł się sam przed rozpaczliwie robiącym pajacyka bramkarzem, uderzył głową – piłka minęła długi słupek. Czterdzieści pięć minut spotkania było zdominowane przez Arsenal, z imponującymi 56 procentami posiadania piłki.

"Udało nam się dzisiaj zagrać tak jak lubimy niestety to, że długo utrzymywaliśmy sie przy piłce nie przyniosło rezultatu, Borussia miała poprostu zamurowaną bramkę"-powiedział Dawid0328

Strzelcy:

Ostatnio zmieniony przez Dawid0328 dnia Wto 14:30, 05 Maj 2009, w całości zmieniany 1 raz

vs.

Niedługo 4 kolejka Ligi Europejskiej, drużyna Arsenalu podejmie Real Madryt. Arsenal juz zaczął przygotowania do tej jakże ciękiej przeprawy. Drużyna z Madrytu ma jak narazie na swoim koncie przegraną z Valencią, wygraną z Borussią i porażkę z Milanem.

"Mam nadzieję, że moi zawodnicy wzieli lekcje gry od Borussi i teraz będą sprawować się lepiej. Przygotowania na Real zaczeliśmy od ćwiczenia nowej taktyki, która ma nam pomóc. Ja i Henry22 w ostatnich meczach odnieśliśmy porażki, a więc obie ekipy mają niższą pewność siebie niż zwykle, na szczęście moja drużyna ma wysokie morale i możemy wywalczyć 3 punkty"-powiedział Dawid0328

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.managereuropa.fora.pl Strona Główna -> Stare tematy / 2 sezon ManagerEuropa Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)