Posty: 283

Skąd: Podbeskidzie Bielsko-Biała

PostWysłany: Pon 12:07, 17 Sie 2009    Temat postu:

II kolejka: Arsenal - BVB 4-1 Exclamation

W drugiej kolejce Arsenal Londyn rozgromił na własnym stadionie Borussie Dortmund aż 4-1!
Mecz od samego początku kontrolowali Kanonierzy. Rozmiary zwycięstwa mogłyby być jeszcze większe, jednak swój dzień miał bramkarz gospodarzy - Weidenfeller.
Na listę strzelców po stronie Arsenalu wpisali się: Arshavin (x2),Ambrosini oraz Sagna. Honorowego gola dla BVB zdobył Hajnal.

III kolejka: Marsylia - Arsenal 2-0 Exclamation

W ramach trzeciej kolejki piłkarze Arsenalu udali się w daleką podróż do Francji, by zmierzyć się z OM. Mecz zakończył się wynikiem 2-0 dla Olympique.
Zawodnikiem meczu bez wątpienia był Gomis, który dwa razy pokonał golkipera Kanonierów.

Niepocieszony Krzysztof Raczkowski. Trudno mu się dziwić, prawda?

Marsyllia - Arsenal 2-0
1:0- Gomis
2:0- Gomis

Ostatnio zmieniony przez krk dnia Pon 12:15, 17 Sie 2009, w całości zmieniany 1 raz
krk
Trener
Trener

Posty: 283

PostWysłany: Pon 12:20, 17 Sie 2009    Temat postu:

IV kolejka: Arsenal - Inter 0-2

Czwarty mecz sezonu i trzecia porażka Kanonierów! Tym razem katem Londyńczyków okazał się Inter Mediolan, który totalnie rozmontował zespół gospodarzy. Naszego bramkarza dwa razy pokonał Totti.

V kolejka: Valencia - Arsenal 2-1 Exclamation

Trzecia porażka z rzędu! Tym razem Kanonierzy nie dali rady Valencii. Mecz był bardzo wyrównany, jednak to gospodarze zdobyli o jedną bramkę więcej niż Arsenal.
Honorowe trafienie dla londyńczyków zaliczył holenderski napastnik - Robin van Persie.

VI kolejka: Arsenal - Tottenham 4-0 Exclamation

Derby Londynu dla Arsenalu. Kanonierzy zwyciężają Tottenham.

Mecz zakończył się imponującym wynikiem 4-0. Było to pierwsze zwycięstwo od trzech spotkań.
Piłkarze The Gunners pokazali, że potrafią grać ładny otwarty futbol. Popis strzelecki zaczął w 22 minucie Arshavin, który ładnym plasowanym strzałem pokonał bramkarza Kogutów. Na 2-0 podwyższył Hamsik zdobywając gola "do szatni". Po przerwie zobaczyliśmy jeszcze dwie bramki. W 68 minucie po strzale głową Bendtnera piłka po raz trzeci zatrzepotała w siatce Spurs. Wynik ustalił w 88 minucie zdobywca pierwszego gola - Arshavin.

Arsenal - Tottenham 4-0
2:0- Hamsik
3:0- Bendtner
4:0- Arshavin

Ostatnio zmieniony przez krk dnia Wto 20:49, 18 Sie 2009, w całości zmieniany 1 raz

Grad goli na Old Trafford! Arsenal pokonuje Czerwone Diabły 6-3 Exclamation
Kibicom zgromadzonym na obiekcie Manchesteru United przyszło oglądać aż dziewięć goli. Na ich nieszczęście sześć bramek zdobyli Kanonierzy.
Worek z bramkami otworzył już w 6minucie Arshavin. Pięć minut później po raz drugi wpisał się na listę strzelców zdobywając gola z karnego. Nadzieje kibicom Manchesteru przywrócił Rooney, który w 19 minucie strzelił kontaktowego gola. Szybko jednak odpowiedzieli Kanonierzy za sprawą świetnie grającego tego wieczoru Arshavina. Rosyjski napastnik strzałem z 18 metrów pokonał bramkarza gospodarzy. Wynik 1-3 utrzymał się do końca pierwszej połowy.
W drugiej połowie meczu gracze Krzysztofa Korczyńskiego nastawili się na grę z kontry. I już w 49minucie Fabregas strzelił swojego pierwszego gola w tym meczu, a czwartego dla Kanonierów. Odpowiedź ManU była niemal natychmiastowa. Carrick strzałem z 28 metra zaskoczył Adlera i zdobył gola na 2-4. To jednak nie przeszkodziło Kanonierom w zdobyciu piątej bramki. W 78minucie po rzucie rożnym najwyżej w polu karnym wyskoczył Bendtner i piłka zatrzepotała w siatce. Zauważalne było rozluźnienie w szeregach gości, co skrzętnie wykorzystał Rooney zdobywając swojego drugiego gola w tym spotkaniu. Wynik meczu ustalił Bendtner w 91minucie.

Man.Utd - Arsenal 3-6(1-3)