Dawid0328 to 38 letni bardzo dobry szkoleniowiec swoją karierę zaczynał jako trener LKS Ina Ińsko, którą z A-klasy wyprowadił do lll ligi, następnie trenował Flote Świnoujście i Pogoń Szczecin, następny klub w jego karierze to Chelsea gdzie był asystentem trenera w czasach gdy nie było jeszcze Abramowicza. Następne kluby to już status managera kolejno Villarreal, Juventus, Inter i ostatnio Arsenal. Manager przyznaje, że ma bardzo rozbudowaną kariere jak na jego wiek.

PostWysłany: Nie 15:54, 19 Lip 2009    Temat postu:

Pierwszy transfer

Dawid0328 zdecydował, że do zespołu dołączy Emmanuel Eboué. 26 letniego pomocnika podobno do podpisania kontraktu z Wisłą miał skłonić fakt pracy z jego ulubionym szkoleniowcem Dawidem0328.

Za Eboue Wisła musi zapłacic 13mln€

Ostatnio zmieniony przez Dawid0328 dnia Nie 15:55, 19 Lip 2009, w całości zmieniany 1 raz

Palacios w Wiśle na rok!

Wilson Palacios został wypożyczony do Wisły Kraków na jeden sezon z Olympique Marsylia. Warto dodać, że Olympique nic nie zyska na transferze pomocnika.

Ferreira w Wiśle

Prawy obrońca, Paulo Ferreira dołączył do Wisły Kraków za 7mln. Negocjacje przebiegły bardzo szybko.

Dawid0328:"Cieszę się, że budowa zespołu przebiega zgodnie z planem, Paulo był priorytetem na prawą obronę. Przyrzekam następne transfery w niedługim czasie."

OFICJALNIE KADRA ZAMKNIĘTA

Szkoleniowiec Wisły Kraków, Dawid0328 postanowił, że kadra na następny sezon zostanie zamknięta ponieważ wyczerpałon juz imit transferów.

Oprócz wymienionych wcześniej zawodników do kadry dołączyli:

Marc Ziegler
(ur 13 czerwca 1976) - niemiecki piłkarz występujący na pozycji bramkarza.

Jonathan Simon Woodgate
(ur. 22 stycznia 1980 w Middlesbrough), angielski piłkarz, obrońca reprezentacji Anglii

Mohamed Zidan
Mohamed Zidan (ur. 12 grudnia 1981 w Port Saidzie) - napastnik reprezentacji Egiptu

Hernanes
Anderson Hernanes de Carvalho Viana Lima, znany jako Hernanes (ur. 29 maja 1985 roku w Recife) – brazylijski piłkarz występujący na pozycji ofensywnego pomocnika.

Michael Dawson
(urodzony 18 listopada 1983 w Northallerton) - piłkarz grający na pozycji obrońcy.

Wisła Kraków żegna Łobodzińskiego

Wisła Kraków wymieniła Wojciecha Łobodzińskiego do niemieckiej Borussi Dortmund za Marca Zieglera. Dawid0328 z bólem serca pożegnał tego prawo skrzydłowego i życzy mu co najmniej takich sukcesów jak Jakubowi Błaszczykowskiemu w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Ostatnio zmieniony przez Dawid0328 dnia Wto 13:22, 21 Lip 2009, w całości zmieniany 1 raz

Na obóz do...

Dzisiaj o 19 drużyna Wisły Kraków wyleciała na obóz do Francji dokładniej nad Loarę.
Miejscr zamieszkania Wiślaków na czas obozu:

Na obóz polecieli:

Bramkarze:Marc Ziegler, Mariusz Pawełek, Ilie Cebanu

Obrońcy:Peter Singlar, Marcelo, Arkadiusz Glowacki, Piotr Brozek, Júnior Díaz, Paulo Ferreira, Jonathan Woodgate

Pomocnicy:Konrad Golos, Radoslaw Sobolewski, Tomas Jirsak, Patryk Malecki, Mauro Cantoro, Marek Zieńczuk,Emmanuel Eboué, Wilson Palacios, Hernanes

Napastnicy:Rafal Boguski, Andrzej Niedzielan, Pawel Brozek, Piotr Cwielong, Mohamed Zidan.

Podczas obozu Wisła rozegra 1 sparing.

Ostatnio zmieniony przez Dawid0328 dnia Pią 11:24, 07 Sie 2009, w całości zmieniany 1 raz

Opóźniony start Ligi Europejskiej

Start europejskiej ligi piłkarskiej został przełożony na na poniedziałek, a powodem takiej decyzji są probemy ze strojami, niektóre zespoły poprostu nie dostały jeszcze kompletu strojów od swoich sponsorów. A także długi zespołów tylko zespoły z ekstraklasy zadłużone są na około 240mln.

4 VS. 0

Pochmurna ale bezdeszczowa pogoda pozwoliła dzisiaj zasiąść 4000 kibicom na stadionie przy ul. Reymonta.

Od samego początku większość akcji Wisły było przeprowadzanych środkiem boiska. Wisła przeprowadził szybką akcję lewą stroną w 5 minucie. Marek Zieńczuk uderzył mocno z ostrego kąta, dając drużynie gospodarzy prowadzenie 1-0. W 40 minucie rzut wolny dla Ińsko, choć z mało wygodnej pozycji. Zamiast strzału na bramkę zawodnik wybrał dośrodkowanie w pole karne – wbiegający tam piłkarze wiedzieli co robią i bezradni obrońcy mogli się tylko przyglądać, gdy Zidan bez problemu doszedł do tego podania i skierował piłkę do siatki obok zaskoczonego bramkarza. 2-0 i kolejny dowód na to, że warto ćwiczyć takie sytuacje na treningach. Przy takim wyniku, utrzymanie prowadzenia stało się priorytetem dla Wisły. Paweł Brożek przecisnął się przez centralną linię obrony w 41 minucie, zmieniając wynik na 3-0 dla Ińsko. W 43 minucie przerwa w grze - jakaś kontuzja zawodnika, leży na boisku. Trener Marchwik z niepokojem spojrzał na ławkę rezerwowych, ale na szczęście Lisandro był w stanie grać dalej. W 44 minucie Cristian Rodriguez stanął przed doskonałą okazją na zdobycie bramki po akcji środkiem boiska, jednak po jego strzale piłka trafiła w boczną siatkę. 44 minuta. Zaczyna się kopanie po nogach. Leży Marc Ziegler i zwija się z bólu. Oj, już wstał! Zespoły zeszły do szatni na przerwę z wynikiem 3-0. Ta połowa należała do zespołu Ińsko, który miał 60 procent posiadania piłki.

Paweł Brożek powiększył prowadzenie dla Wisły na 4-0 silnym uderzeniem po dośrodkowaniu z prawego skrzydła. 62 minuta spotkania. Bruno Alves wszedł pięknym wślizgiem pod nogi przeciwnika! Tylko nie trafił w piłkę. Czerwona kartka dla zawodnika Porto. W 69 minucie zawodnik drużyny Wisły, Zidan, po starciu z rywalem padł na murawę tuż za linią pola karnego. Jednak sędzia uznał, że zawodnik symulował. Świetna okazja dla Porto w 70 minucie na zmniejszenie strat! Jeden z piłkarzy gości był na spalonym, ale nie pobiegł za piłką. Zza pleców obrońców wyskoczył Lucho Gonzalez i znalazł się sam na sam z bramkarzem, strzelił obok niego, ale trafił w słupek! Wisła zdominowała spotkanie, osiągając 62 procent posiadania piłki, zdominowała mecz.

Zawodnik meczu: Paweł Brożek

Ostatnio zmieniony przez Dawid0328 dnia Czw 13:25, 13 Sie 2009, w całości zmieniany 1 raz

2 VS. 0

Niezła, piłkarska pogoda przyciągnęła 6312 kibiców na stadion Aston Villi w Birmingham.

Zespół Aston Villi objął prowadzenie w 2 minucie po fenomenalnie wykonanym rzucie wolnym. Agbonlahor zmienił wynik na 1-0. Seria szybkich podań w środku pola w 11 minucie, którą mocnym strzałem na bramkę zakończył Young, powinna była zaowocować kolejnym golem dla Villi. Jednak Ziegler wybił piłkę - co za fenomenalna parada!!! W 12 minucie zawodnik Wisły, Eboue, z okrzykiem bólu upadł na murawę. Widzowie z zapałem dopingują piłkarza: "Wstawaj, wstawaj, ..." - na szczęście po chwili zawodnik podniósł się i mógł kontynuować grę. Niedoświadczony Hernanes o mało co sprowokował gola dla Villi w 19 minucie. Martins przegrał jednak pojedynek z bramkarzem. Kolejny gol dla gospodarzy w 24 minucie! Po dośrodkowaniu z lewego skrzydła piłka wpadła w pole karne, odbiła się jeszcze od obrońcy i trafiła do zawodnika Villi. Agbonlahor długo się nie zastanawiając huknął z całej siły do bramki - bramkarz był w tej sytuacji bez szans. 2-0. Zespół Aston Villi cofnął się na swoją połowę, decydując się na obronę korzystnego wyniku. 28 minuta. Zaczyna się kopanie po nogach. Leży Paulo Ferreira i zwija się z bólu. Oj, już wstał! W 34 minucie po przepięknej akcji lewym skrzydłem Zidan sam na sam z bramkarzem gospodarzy! Lepszy jednak Doni. Zawodnik Wisły mógł zrobić wszystko w tej sytuacji, a strzelił w bramkarza. Drużyna Villi dyktowała warunki na murawie, z 58 procentami posiadania piłki.

S.Petrov miał doskonałą sytuację w 54 minucie. Przejął podanie z prawego skrzydła, wpadł w pole karne, ale naciskany przez obrońcę posłał piłkę wysoko nad poprzeczką. Po przepięknym prostopadłym podaniu w 56 minucie James Milner znalazł się oko w oko z bramkarzem. Miał do bramki może 7 metrów – przelobował bramkarza. I bramkę też. Ta połowa należała do zespołu Villi, który miał 51 procent posiadania piłki.

Niezła, piłkarska pogoda przyciągnęła 4946 kibiców na stadion przy ul. Reymonta

Od samego początku większość akcji Wisły było przeprowadzanych środkiem boiska. Drużyna Olympique od samego początku starała się atakować środkiem boiska. Zespół Olympique objął prowadzenie na 0-1, kiedy Shaun Wright-Philips z chirurgiczną precyzją skierował podkręconą piłkę z rzutu wolnego w samo okienko bramki. Ewidentnym brakiem doświadczenia wykazał się Deco, faulując rywala w niegroźnej sytuacji w pobliżu pola karnego. Na jego szczęście po rzucie wolnym piłka trafiła w dobrze ustawiony mur. Antonio Di Natale mógł podwyższyć wynik dla gości, gdy w 24 minucie znalazł się niekryty w polu karnym. Sprytnie podciął piłkę nad interweniującym bramkarzem, niestety zbyt mocno. Po precyzyjnym dośrodkowaniu z lewego skrzydła w 25 minucie, Paweł Brożek znalazł się w wyśmienitej sytuacji i musiał zdobyć gola. Ku jego rozpaczy piłka pofrunęła nad poprzeczką. Część kibiców gospodarzy z rezygnacją zaczęła opuszczać trybuny po kolejnej bramce dla Olympique. Strzelcem gola w 37 minucie był Deco, który pewnie wykorzystał dokładne podanie z prawego skrzydła. 0-2. SWP mógł podwyższyć wynik dla gości, gdy w 40 minucie znalazł się niekryty w polu karnym. Sprytnie podciął piłkę nad interweniującym bramkarzem, niestety zbyt mocno. Zespoły zeszły do szatni na przerwę z wynikiem 0-2. Ta połowa należała do zespołu Olympique, który miał 59 procent posiadania piłki.

Po precyzyjnym dośrodkowaniu z lewego skrzydła w 56 minucie, Eboue znalazł się w wyśmienitej sytuacji i musiał zdobyć gola. Ku jego rozpaczy piłka pofrunęła nad poprzeczką. Kolejny gol dla gości wisiał w powietrzu w 73 minucie, jednak Petrov nie zdołał wykorzystać rzutu wolnego. Zawodnik Olympique ładnie podkręcił piłkę nad murem, ale Marc Ziegler czubkami palców przerzucił piłkę nad poprzeczką. Di Natale otrzymał wymarzone podanie pomiędzy obrońców w 88 minucie i zmienił wynik na 0-3. Na trybunach rozległy się gwizdy niezadowolenia. Ta połowa należała do zespołu OL, który miał 59 procent posiadania piłki.

Messi już w Wiśle!?

Podobno Lionel Messi w zimowym okienku zasili szeregi Wisły Kraków. Dawid0328 szuka zawodnika, który zastąpi Marka Zieńczuka na lewej stronie, a Argentyńczyk może tam grać. Kwota odstępnego ma wynieść 120mln+20% z następnego transferu. Czy transfer dojdzie do skutku!? Zobaczymy już podczas najbliższego okresu transferowego niewątpliwie byłoby to zaskoczenie.

Ostatnio zmieniony przez Dawid0328 dnia Czw 21:22, 13 Sie 2009, w całości zmieniany 2 razy

0:1

Upalny dzień na Amsterdam ArenA, gdzie 4252 fanów stawiło się na dzisiejszy mecz.

W 31 minucie spotkania Paweł Brożek pojawił się znikąd, przechwycił piłkę, dostrzegł złe ustawienie bramkarza i pięknym lobem wrzucił mu piłkę za kołnierz. 0-1. Luis Suarez chciał wyrównać w 32 minucie, ale po jego potężnym uderzeniu z ostrego kąta po akcji prawym skrzydłem piłka trafiła w poprzeczkę i obrońcy nie mieli problemu z jej wybiciem. W 35 minucie spotkania Sulejmani po krótkiej wymianie podań w środku pola stanął przed wielką szansą na wyrównanie. Jego kąśliwy strzał jednak minimalnie chybił celu. Drużyna Wisły była bliska powiększenia przewagi. Eboue zdecydował się na strzał z prawej strony boiska. Kąt był jednak zbyt ostry i piłka trafiła w boczną siatkę. Nie przebierają w środkach zawodnicy drużyny Wisły. Zespoły zeszły do szatni na przerwę z wynikiem 0-1. Drużyna Wisły, osiągając 54 procent posiadania piłki, zdominowała mecz.

Okazja dla gości, gdy w 50 minucie Hernanes zdecydował się na indywidualną akcję środkiem pola. Zdołał przedryblować obrońców i uderzyć kąśliwie z linii pola karnego, jednak obok bramki. Aissati usłyszał kilka ostrych słów od trenera po swoim bezsensownym zachowaniu w 68 minucie, zapewne wynikłym z braku doświadczenia - tylko ofiarna interwencja bramkarza zapobiegła utracie bramki. Drużyna Wisły była bliska powiększenia przewagi. Wilson Palacios zdecydował się na strzał z prawej strony boiska. Kąt był jednak zbyt ostry i piłka trafiła w boczną siatkę. Drużyna Wisły, osiągając 52 procent posiadania piłki, zdominowała mecz.

1 VS. 5

Pogodne niebo przywitało 6689 widzów przybyłych na Stadion przy ul. Reymonta.

Od samego początku większość akcji zespołu Wisła było przeprowadzanych środkiem boiska. Zespół Villarreal wyszedł na prowadzenie w 15 minucie, gdy Nihat Kahveci zbiegł z lewego skrzydła w pole karne i technicznym strzałem nie dał szans bramkarzowi. 1-0. Po szybkim rozegraniu piłki na lewej flance w 30 minucie, zawodnik drużyny Villarreal znalazł się na czystej pozycji. Nihat nie zwykł marnować takich sytuacji. 0-2. W 39 minucie Nihat wyskoczył najwyżej do podania z rzutu rożnego i skierował głową piłkę do bramki na 0-3. Po pierwszej połowie spotkania 0-3. Zespół Villarreal dominował w spotkaniu, osiągając 53 procent posiadania piłki.

Po precyzyjnym dośrodkowaniu z lewego skrzydła w 61 minucie, Zidan znalazł się w wyśmienitej sytuacji i musiał zdobyć gola. Ku jego rozpaczy piłka pofrunęła nad poprzeczką. Marcelo został ukarany żółtą kartką za utrudnianie wykonania rzutu wolnego w 68 minucie. Po szybkiej wymianie podań środkiem boiska Nihat znalazł się w wyśmienitej sytuacji i mimo ofiarnej interwencji bramkarza umieścił piłkę w siatce. Od 76 minuty drużyna Villarreal prowadzi już 0-4. W następnych minutach zawodnicy Ińsko zwolnili tempo gry i zaczęli koncentrować się na grze defensywnej. Część kibiców gospodarzy z rezygnacją zaczęła opuszczać trybuny po kolejnej bramce dla Villarreal. Strzelcem gola w 84 minucie był Giusepe Rossi, który pewnie wykorzystał dokładne podanie z prawego skrzydła. 0-5. Gool! 1-5. Stadiony świata! W 87 minucie po przepięknej akcji środkiem pola Paweł Brożek minął dwóch obrońców i pięknym strzałem w okienko pokonał bramkarza gospodarzy. Po brutalnym faulu Rodriguez został ukarany żółtą kartką. Drużyna Villarreal, osiągając 51 procent posiadania piłki, zdominowała mecz.

Zawodnik meczu: Nihat Kahveci

Ostatnio zmieniony przez Dawid0328 dnia Sob 10:31, 22 Sie 2009, w całości zmieniany 1 raz
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.managereuropa.fora.pl Strona Główna -> Stare tematy / 2 sezon ManagerEuropa Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)