PostWysłany: Sob 10:42, 22 Sie 2009    Temat postu:

6.kolejka

0vs.0

Na Philips Stadion przybyło 4680 widzów. Pomimo licznych chmur na horyzoncie, nie padało.

Drużyna Wisły preferowała konstruowanie akcji środkiem boiska. W 2 minucie rzut wolny dla gospodarzy i okazja na objęcie prowadzenia. Marc Ziegler sprawdza jakość muru - więcej zaprawy z prawej strony, więc przysuwają się ciała do siebie. Do piłki podchodzi Afellay, bierze krótki rozbieg... ale piłka przeszła nad poprzeczką. Marcelo usłyszał kilka ostrych słów od trenera po swoim bezsensownym zachowaniu w 8 minucie, zapewne wynikłym z braku doświadczenia - tylko ofiarna interwencja bramkarza zapobiegła utracie bramki. W 11 minucie okazja na objęcie prowadzenia dla Wisły. Po podaniu z głębi pola piłkę przejmuje Zidan, który sam pędzi na bramkę gości, ale szybko futbolówka odskakuje mu od nogi i przejmuje ją jeden z powracających obrońców. W 33 minucie Hernanes wywalczył piłkę bardzo walecznie w środku pola, minął obrońcę... ale potknął się na nierównej murawie i bramkarz spokojnie złapał piłkę. Przeciwko gorszej drużynie, sprytne wykonanie rzutu wolnego przez Wisłe mogło przynieść powodzenie w 36 minucie. Kombinacja podań przeniosła piłkę w pole karne, jednak obrońcy w ostatniej chwili zablokowali wychodzącego na pozycję Zidana, spokojnie asekurując piłkę wprost w objęcia bramkarza. Zespół Wisły był bliski objęcia prowadzenia w 36 minucie. Hernanes przedryblował obronę, jednak zbyt daleko wypuścił sobie piłkę i nie mógł oddać celnego strzału. Tablica świetlna pokazywała rezultat 0-0 do przerwy. Ta połowa należała do zespołu Wisły, która miała 57 procent posiadania piłki.

63 minuta spotkania. Lazović niemal zapaśniczym chwytem powalił na ziemię rywala, który teraz protestuje przeciwko takim praktykom... W 75 minucie Brożek znalazł się w sytuacji sam na sam. Bramkarz Andreas Isaksson rozpaczliwie rzucił się mu pod nogi, wyłuskując piłkę. Mimo protestów, arbiter nie podyktował karnego. Drużyna Wisły dyktowała warunki na murawie, z 67 procentami posiadania piłki.

Zawodnik meczu: Hernanes

Ostatnio zmieniony przez Dawid0328 dnia Sob 10:42, 22 Sie 2009, w całości zmieniany 1 raz

1-1

Na DSB Stadion przybyło 14851 widzów. Pomimo licznych chmur na horyzoncie, nie padało.

Drużyna Wisły preferowała konstruowanie akcji środkiem boiska. Kilka dobrych okazji dla Wisły. W 7 minucie El Hamadoui był w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Marc Ziegler zachował spokój i zdołał wybić piłkę. 15 minuta spotkania. Gool! 0-1. Stadiony świata! W 30 minucie po przepięknej akcji środkiem pola Paweł Brożek minął dwóch obrońców i pięknym strzałem w okienko pokonał bramkarza gospodarzy. Tablica świetlna pokazywała rezultat 0-1 do przerwy. Zespół Wisły dominował w spotkaniu, osiągając 53 procent posiadania piłki.

Salihamidzic z rzutu rożnego przymierzył na długi słupek, gdzie już czekał Delgado. Zawodnik AZ, znany ze swojej umiejętności gry głową, pewnie skierował piłkę do siatki obok bramkarza. 1-1! W 66 minucie Zidan po prostopadłym podaniu z głębi pola znajduje się sam na sam z bramkarzem gospodarzy. Kalac odbiera mu jednak piłkę w dziecinny sposób. Wciąż mamy remis. W 72 minucie spotkania Eboue był o włos od wyprowadzenia gości na prowadzenie. Efektownie złożył się do strzału nożycami, jednak piłka minimalnie minęła bramkę. Drużyna Wisły dyktowała warunki na murawie, z 52 procentami posiadania piłki.

Zawodnik meczu: Paweł Brożek

Ostatnio zmieniony przez Dawid0328 dnia Nie 14:11, 23 Sie 2009, w całości zmieniany 2 razy

0-0

Na stadion miejski w Krakowie przybyło 3280 widzów. Pomimo licznych chmur na horyzoncie, nie padało.

Drużyna Wisły preferowała konstruowanie akcji środkiem boiska. W 2 minucie rzut wolny dla gospodarzy i okazja na objęcie prowadzenia. Marc Ziegler sprawdza jakość muru - więcej zaprawy z prawej strony, więc przysuwają się ciała do siebie. Do piłki podchodzi Adriano, bierze krótki rozbieg... ale piłka przeszła nad poprzeczką. Marcelo usłyszał kilka ostrych słów od trenera po swoim bezsensownym zachowaniu w 8 minucie, zapewne wynikłym z braku doświadczenia - tylko ofiarna interwencja bramkarza zapobiegła utracie bramki. W 11 minucie okazja na objęcie prowadzenia dla Wisły. Po podaniu z głębi pola piłkę przejmuje Brożek, który sam pędzi na bramkę gości, ale szybko futbolówka odskakuje mu od nogi i przejmuje ją jeden z powracających obrońców. W 33 minucie Palacios wywalczył piłkę bardzo walecznie w środku pola, minął obrońcę... ale potknął się na nierównej murawie i bramkarz spokojnie złapał piłkę. Przeciwko gorszej drużynie, sprytne wykonanie rzutu wolnego przez Wisłe mogło przynieść powodzenie w 36 minucie. Kombinacja podań przeniosła piłkę w pole karne, jednak obrońcy w ostatniej chwili zablokowali wychodzącego na pozycję Zidana, spokojnie asekurując piłkę wprost w objęcia bramkarza. Zespół Wisły był bliski objęcia prowadzenia w 36 minucie. Hernanes przedryblował obronę, jednak zbyt daleko wypuścił sobie piłkę i nie mógł oddać celnego strzału. Tablica świetlna pokazywała rezultat 0-0 do przerwy. Ta połowa należała do zespołu Wisły, która miała 57 procent posiadania piłki.

63 minuta spotkania. Crespo niemal zapaśniczym chwytem powalił na ziemię rywala, który teraz protestuje przeciwko takim praktykom... W 75 minucie Brożek znalazł się w sytuacji sam na sam. Bramkarz Tim Wise rozpaczliwie rzucił się mu pod nogi, wyłuskując piłkę. Mimo protestów, arbiter nie podyktował karnego. Drużyna Wisły dyktowała warunki na murawie, z 62 procentami posiadania piłki.

Rusza Puchar Ligi

Tak jak napisalem w tytule rusza Puchar Ligi, Wisła Kraków znalazła się w grupie z Interem Mediolan(obecnie 4. miejsce w I lidze), Manchesterem United(obecnie 7. miejsce w I lidze) i Olimpique Lyon(2. miejsce w II lidze). Wisła Kraków zajmuje 8. miejsce w 2. lidze.

1-1

Na Santiago Bernabeu przybyło 14851 widzów. Pomimo licznych chmur na horyzoncie, nie padało.

Drużyna Wisły preferowała konstruowanie akcji środkiem boiska. Kilka dobrych okazji dla Wisły. W 7 minucie Zidan był w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Iker Casillas zachował spokój i zdołał wybić piłkę. 15 minuta spotkania. Gool! 0-1. Stadiony świata! W 30 minucie po przepięknej akcji środkiem pola Wilson Palacios minął dwóch obrońców i pięknym strzałem w okienko pokonał bramkarza gospodarzy. Tablica świetlna pokazywała rezultat 0-1 do przerwy. Zespół Wisły dominował w spotkaniu, osiągając 53 procent posiadania piłki.

Ronaldinho z rzutu rożnego przymierzył na długi słupek, gdzie już czekał v.Niserlooy. Zawodnik Realu, znany ze swojej umiejętności gry głową, pewnie skierował piłkę do siatki obok bramkarza. 1-1! W 66 minucie Brożek po prostopadłym podaniu z głębi pola znajduje się sam na sam z bramkarzem gospodarzy. Casillas odbiera mu jednak piłkę w dziecinny sposób. Wciąż mamy remis. W 72 minucie spotkania Eboue był o włos od wyprowadzenia gości na prowadzenie. Efektownie złożył się do strzału nożycami, jednak piłka minimalnie minęła bramkę. W 75 minucie zawodnik Realu, Lahm, po starciu z rywalem padł na murawę tuż za linią pola karnego. Drużyna Wisły dyktowała warunki na murawie, z 52 procentami posiadania piłki.

2-1

Niezła, piłkarska pogoda przyciągnęła 7894 kibiców na San Siro.

Drużyna Wisły zdecydowała się grać pressingiem. W 6 minucie żółta kartka dla zawodnika Wisły. Sęk w tym, że sędzia był daleko i tyłem. Ani on, ani asystent nie widzieli sytuacji. Marcelo dostał więc tę kartkę trochę za nazwisko. Zaczyna wiać chłodny wiatr. Wieje też nudą. Zespół Inter przeprowadził szybką akcję lewą stroną w 8 minucie. Martins uderzył mocno z ostrego kąta, dając drużynie gospodarzy prowadzenie 1-0. Aquilani sprowokował zagrożenie we własnym polu karnym przez bezsensowne dryblingi przed bramkarzem - Hernanes wyłuskał mu piłkę, ale nie zdołał zdobyć bramki. Goście nie poddawali się i w 27 minucie zdołali wyrównać, kiedy Zidan zdobył gola po dokładnym podaniu z prawej flanki. 1-1. Zespoły zeszły do szatni na przerwę z wynikiem 1-1. Drużyna Interu, osiągając 54 procent posiadania piłki, zdominowała mecz.

Konsekwentnie stosowany pressing drużyny Wisły często przynosił efekty. Na boisku wieje nudą... Arbiter był ewidentnie zbyt pobłażliwy w 58 minucie. Aquilani chciał chyba złamać nogę przeciwnikowi. Cud, że skończyło się na żółtej kartce. Cud, że rywal żyje. W 63 minucie rzut wolny dla gospodarzy i okazja na objęcie prowadzenia. Marc Ziegler sprawdza jakość muru - więcej zaprawy z prawej strony, więc przysuwają się ciała do siebie. Do piłki podchodzi Beckham, bierze krótki rozbieg... ale piłka przeszła nad poprzeczką. Totti wyskoczył do dośrodkowania z rzutu rożnego, ale bramkarz popisał się refleksem. Odbitą piłkę opanował Zlatan Ibrahimović i silnym strzałem zdobył gola. 2-1. W 79 minucie zawodnik Wisły, Marek Zieńczuk, z okrzykiem bólu upadł na murawę. Widzowie z zapałem dopingują piłkarza: "Wstawaj, wstawaj, ..." - na szczęście po chwili zawodnik podniósł się i mógł kontynuować grę. Ta połowa należała do zespołu Ińsko, który miał 52 procent posiadania piłki.

Zawodnik meczu: Zlatan Ibrahimović

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.managereuropa.fora.pl Strona Główna -> Stare tematy / 2 sezon ManagerEuropa Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)