Dołączył: 20 Kwi 2009
Posty: 421

Skąd: okolice krk

PostWysłany: Pon 15:13, 20 Kwi 2009    Temat postu: Gazetka klubowa

Z dniem dzisiejszym powstaje gazetka klubowa będą się w niej pojawiać opisowe skróty meczy , transfery oraz najważniejsze wydarzenia z klubu.

Lfp_fan
Trener
Trener

Posty: 421

PostWysłany: Pon 15:29, 20 Kwi 2009    Temat postu:

Nowy trener

Nowym trenerem ekipy Bawarczyków został Lfp_fan. Otrzymał również stanowisko dyrektora sportowego w Bawarskim klubie i może śmiało zarządzać cała drużyną (tylko on decyduje o kupnie bądź sprzedaży zawodników). Obiecał on swojemu nowemu pracodawcy że postara się odmłodzić starzejący się skład kupując paru młodych zawodników i do tego jednego zawodnika światowej klasy.

Lfp_fan : " Mam wielkie plany dotyczące tej drużyny. Jestem wdzięczny prezesowi klubu że obdarzył mnie dużym zaufaniem dając tak ważne funkcje w moje ręce. Mam nadzieję że uda mi się odwdzięczyć.

Naszymi zamierzeniami na przyszły sezon jest miejsce w górnej częsci tabeli jak i dojście conajmniej do ćwierćfinału pucharu ligi."

Ostatnio zmieniony przez Lfp_fan dnia Pon 15:30, 20 Kwi 2009, w całości zmieniany 2 razy
Lfp_fan
Trener
Trener

Posty: 421

PostWysłany: Wto 14:17, 21 Kwi 2009    Temat postu:

[size=30]Bayern straci stadion ?![/size]

Najprawdopodobniej Bayern Monachium podobnie jak inne kluby piłkarskie utraci swój stadion Allianz arena. W życie weszło nowe postanowienie na mocy którego prywatni właściciele klubów nie mogą rozgrywać meczy na boiskach wybudowanych za państwowe pieniądze*. Władzę kluby stwierdziły , że zrobiły wszystko co się dało aby to postanowienie nie weszło w życie.
Zarząd postanowił wybudować mały stadion na 500 miejsc który z czasem będzie rozbudowywany w miarę tego jak uda się uzyskać środki na jego przebudowę.

Lfp_fan odmówił komentarza na to co się stało twierdząc że on zajmuję się tylko sprawami sportowymi.

*-oczywiście info wymyślone dlatego żeby jakoś wytłumaczyć to że każdy zespół ma mieć swój stadion od 500 miejsc Very Happy

Ostatnio zmieniony przez Lfp_fan dnia Wto 14:20, 21 Kwi 2009, w całości zmieniany 3 razy
Lfp_fan
Trener
Trener

Posty: 421

PostWysłany: Wto 15:21, 21 Kwi 2009    Temat postu:

Lista nietykalnych

W związku ze zbliżającym się okienkiem trener Lfp_fan postanowił wystawić liste zawodników o których nawet nie warto pytać. Są to:

Martin Demichelis
Philip Lahm
Lucio
Frank Ribery
Lukasz Podolski
M.Klose

Trener zdradził również że postara się sprowadzić młodego napastnika i światowej klasy środkowego pomocnika i nie zawaha się wydać całego tego rocznego budżetu aby mu się to udało

Ostatnio zmieniony przez Lfp_fan dnia Wto 21:12, 21 Kwi 2009, w całości zmieniany 1 raz
Lfp_fan
Trener
Trener

Posty: 421

PostWysłany: Wto 21:15, 21 Kwi 2009    Temat postu:

Toni na sprzedaż

Lfp_fan postanowił sprzedać jednego z najlepszych napastników ligi , zostaje on umieszczony na liście transferowej cena wstępna do negocjacji wynosi 35.000.000€ cena może odstraszać ale szkoleniowiec czeka na oferty.

Lfp_fan
Trener
Trener

Posty: 421

PostWysłany: Wto 21:21, 21 Kwi 2009    Temat postu:

Udany debiut

Trener Lfp_fan zaliczył udany debiut na ławce trenerskiej Bayernu Monachium prowadząc ten do zwycięstwa nad londyńskim Tottenhamem 3:0. Wygrana była pewna co można wywnioskować z wyniku , Bawarczycy przeważali większą część meczu. Warto podkreślić że był to mecz na wyjeździe

Nowy sponsor

Bayern Monachium podpisał kontrakt na transmisję meczy z grupą Canal+Sport będą oni na wyłączność transmitować mecze Bawarczyków na żywo. Za każdą wygraną Bayern otrzyma 400.000 euro , za remis 100.000euro a za przegraną 200.000 euro. Kontrakt bedzie trwał 1 rok

Jeśli chodzi o odzież to Bayern przedłużył kontrakt z adidasem który zaoferował najlepsze warunki . Wciągu dwuletniej współpracy na konto Monachijczyków wpłynie 18.000.000 euro. Dodatkowo jeśli klub z Niemiec wygra lige otrzyma 5.000.000 a jeśli któryś z zawodników zostanie królem strzelców otrzyma 1.000.000 euro.

Lfp_fan
Trener
Trener

Posty: 421

PostWysłany: Śro 13:56, 22 Kwi 2009    Temat postu:

Okienko transferowe otwarteExclamation

2 godziny temu zostało otwarte okienko transferowe a włodarze klubu z Monachium nie próżnują. Jak dotąd udało się sfinalizować 1 transfer i 1 wymiane. Jak dotąd z klubu odeszło 2 zawodników a 1 przybył , natomiast na koncie Bayernu pojawiły się dodatkowe fundusze - 35mln euro

Do klubu przybył:

Cristian Chivu ( z Interu Mediolan w ramach dopłaty za transfer Luki Toniego)

A odeszli:

Bastian Schweinsteiger ( sprzedany do Manchesteru United)

Artur Boruc w Bayernie

W końcu Bayern Monachium załatał dziurę jaka powstała po zakończeniu kariery przez Olivera Kahn'a na pozycji bramkarza. Zastępcą tej żywej legendy Bayernu jest polak (xD) Artur Boruc który przybył z Celticu Glasgow za bagatela 20.000.000€.

Artur czekający na samolot do Monachium (Very Happy)

Lfp_fan
Trener
Trener

Posty: 421

PostWysłany: Pią 14:14, 24 Kwi 2009    Temat postu:

Hans-Jörg Butt odzchodzi z klubu

Bramkarz Hans Jorg Butt opuścił klub Bayern Monachium ponieważ nie mógł liczyć na częste występy w 1 zespole (właściwie trener w ogóle go nie uwzględniał w planach na przyszły sezon).

Giovani Dos Santos w Bayernie
Giovani Dos Santos został oficjalnie zaprezentowany jako nowy gracz Bayernu Monachium. W końcu zarządowi udało się sprowadzić rezerwowego napastnika , ale jak twierdzi Lfp_fan warto było czekać gdyż takie talenty jak Dos Santos żadko pojawiają się na rynku transferowym za tak przystępną cenę za jaką kupili go włodarze klubu. Giovani zanim wylądował w Bayernie grał w Barcelonie , Tottenhamie oraz Ipswich.

Ostatnio zmieniony przez Lfp_fan dnia Nie 16:22, 26 Kwi 2009, w całości zmieniany 2 razy
Lfp_fan
Trener
Trener

Posty: 421

PostWysłany: Nie 16:40, 26 Kwi 2009    Temat postu:

Okno transferowe zamknięte

Okno transferowe zostało zamknięte, Bayern nie może uznać go za udanego gdyż wielu operacji nie udało mu się dopiąć przez różne czynniki zewnętrzne takie jak chodźby nieoczekiwana zmiana regulaminu bądź przyśpieszony koniec okienka transferowego.

Luca Toni - w ramach wymiany z dopłatą dla Bayernu , odszedł do Interu
Hans - Jorg Butt - sprzedany poza najlepszą ligę świata.

Na koniec podsumowanie słowami Lfp_fana:
"Przede wszystkim muszę przeprosić kibiców gdyż nie udało mi się sprowadzić światowej klasy środkowego pomocnika , niestety rzadko kiedy da się przewidzieć co wydarzy się na rynku transferowym. Ale mam nadzieje że pozostałe transfery niejako wynagrodzą to fanom.

Muszę przyznać że zarząd ligi wykazał się brakiem profesjonalizmu zmieniając zasady transferów gdy byliśmy bardzo bliscy sprowadzenia Brazylijczyka Diego niezwykle mnie to zirytowało gdyż cały plan gry na przyszły sezon oparty był na danej formacji do której Diego był niezbędny. Nie dość że w trakcie okienka mieliśmy do czynienia z nieoczekiwanymi zmianami to jeszcze zakończyło się ono bez wcześniejszego uprzedzenia.

Cieszę się z transferów które sfinalizowaliśmy dzięki nim mamy już solidną obronę(wliczając bramkarza) jak i atak. Niestety w środku pola można zauważyć widoczne braki mimo wszytko postaram się je wypełnić podczas zimowego okienka korzystając z największego budżetu w lidze jaki udało się osiągnąć po tym okienku wynosi on niespełna 100mln Euro , a z takim zapasem gotówki możemy sobie pozwolić na inwestycje w stadion i w naszą szkółkę."

Lfp_fan
Trener
Trener

Posty: 421

PostWysłany: Wto 16:57, 28 Kwi 2009    Temat postu:

Sezon rusza Exclamation

Dziś na stadionie Stamford Brige zmierzą się dwie potęgi dzisiejszego futbolu Chelsea Londyn oraz Bayern Monachium. Trener Lfp_fan podkreślał że bardzo ważne jest pozytywne wejście w sezon. A czy to się uda? Można się przekonać na kanale Canal+Sport

2:6

Bayern przegrał z Londyńską Chelsea dość kompromitująco , bo aż 6:2.
Na nowy stadion Bawarczyków przybyła grupka 450 kibiców Bayernu oraz 50 kibiców Chelsea. Niestety więcej kibiców po prostu brakło miejsca po tym jak Bayern stracił możliwość rozgrywania meczy na Allianz Arena.

Pierwsza połowa :

Po pierwszym gwizdku przewagę uzyskali od razu goście naciskając coraz bardziej na bramkę Artura Boruca. Na początku obrona spisywała się dość dobrze , do czasu ... Strzelanie w Monachium zaczął Drogba. w 15 minucie meczy dopadł do piłki na skraju pola karnego , minął Demichelisa i wychodząc sam na sam strzelił obok bramkarza , Artur był bez szans. Po straceniu bramki Bawarczycy chcieli od razu wyrównać co zaowocowało w 20 minucie kolejną bramką ... lecz dla Chelsea. Drogba dostał długie podanie za szyki obronne Bayernu i będąc sam na sam przelobował wychodzącego z bramki Boruca.Kibice z Niemiec byli zrozpaczeni i nie wierzyli własnym oczom jak ich ukochany Bayern może dostawać tak okrutne "baty". W 24 minucie ofensywa klubu z Niemiec przyniosła efekty. Zza pola karnego uderzył płasko Klose , Cech nie zdążył zareagować. W kibiców z Monachium znów wstąpiła nadzieja. Gra nieco się uspokoiła , oba zespoły przekonały się jak groźny jest przeciwnik gdy pozwoli mu się działać. Taka sytuacja utrzymywała się do 44 minuty kiedy to z rzutu rożnego wprost na głowe Klosego wrzucił Ze Roberto , Klose od razu wpakował piłkę do bramki . Chwilę po tym rozległ się ostatni gwizdek 1 połowy.

Didier Drogba szczęśliwy po zdobyciu bramki

Klose gdy wyrównał

Druga połowa:

Zaraz po gwizdku sędziego rozpoczęły się szaleńcze ataki Chelsea. Już w 5 minut po gwizdku Londyńczycy znów zdobyli prowadzenie za sprawą bramki Quaresmy po indywidualnej akcji.Lfp_fan sugerował swoim zawodnikom żeby dłużej utrzymywali się przy piłce i tak też starali się robić lecz pressing angielskiej drużyny zauważalnie w tym przeszkadzał. Philip Lahm widocznie nie radził sobie z Quaresmą , widać że temu młodemu zawodnikowi bardziej rajdy na bramkę przeciwnika w głowie niż obrona własnej bramki , przez to Riki miał dużo swobody na skrzydle. I w 60 minucie po raz kolejny Portugalczyk zszedł ze skrzydła w pole karne i strzelił bramkę na 4:2..Trener Bayernu robił co się da by jakoś zapobiedz temu pogromowi lecz wszytko na nic się zdało. W 70 minucie z głowy piłkę w siatce umieścił Gomez. Po tym golu gra Chelsea nie co się uspokoiła a wykorzystał to Bayern atakując na bramkę przeciwnika , jednak widoczne były braki skuteczności Podolskiego bądź z dystansu v.Bommela. Dzieła zniszczenia dopełnił uderzeniem z rzutu wolnego w 80 minucie Lampard .

Quaresma szalejący z piłka

Wypowiedź trenera po meczu:

Lfp_fan : Na wstępie chciałbym przeprosić kibiców za naszą postawę . Jak wiecie nie udało nam się sprowadzić potrzebnych nam zawodników , oraz aktualnie nie mamy warunków do sprawnego przeprowadzania treningów. Jestem zadowolony z postawy Mirosława Klose gdyż strzelił dwie piękne bramki , natomiast mam zastrzeżenia do obrony gdyż była "dziurawa" , lecz było to spowodowane brakiem czasu do zgrania Chivu przybył do nas niedawno oraz Lahm grał na nowej pozycji. Proszę o zrozumienie a obiecuję że w następnym meczu będzie lepiej. Mam również dobrą wiadomość Bayern rozpoczął budowę nowego obiektu piłkarskiego będzie on kosztował 37.000.000 euro i będzie wstanie pomieścić 24 tysiące osób . Będzie to największy dotychczasowy obiekt w lidze (mają powstać jeszcze 2 takie stadiony - dla Tottenhamu i O. Marsylia).[/i]

Ostatnio zmieniony przez Lfp_fan dnia Sob 19:29, 02 Maj 2009, w całości zmieniany 5 razy

0:2

W drugiej kolejce ligi Bayern Monachium zmierzył się na wyjeździe z Aston Villa , które w poprzedniej kolejce pokonało 1:0 hiszpański Villareal.

Gra rozpoczęła się od spokojnego prowadzenia piłki na swojej połowie to przez zespół z Niemiec to przez Aston Villa. Pierwszą dogodną okazję w 15 minucie meczu miał Ashley Young po tym jak popisał się świetnym dryblingiem , lecz uderzył niecelnie. Frank Ribery nie chcąc być dłużny również przeprowadził indywidualną akcje lecz mimo tego że minął jednego obrońce to potem została odebrana mu piłka. Akcję się dłużyły a kibice byli trochę rozgoryczeni i z niecierpliwością czekali na pierwszą bramkę. Jakby na ich żądanie w 37 minucie meczu Podolski podał piłkę do Klose na wolne pole a ten bez przeszkód skierował piłkę do bramki . Gospodarze przed końcem połowy chcieli jeszcze wyrównać lecz na nic się to zdało.

Ribery w indywidualnej akcji

Druga połowa :

Od początku drugiej połowy mecz obfitował w dogodne okazję dla obu drużyn. Środek pola był bardzo zagęszczony dlatego w tym widowisku główną rolę odgrywali skrzydłowi. Świetnie spisywał się Chivu który miał za zadanie zatrzymywać groźnego Younga który niejednokrotnie udowodnił że jedną akcją może przesądzić losy całego spotkania. W 70 minucie z rzutu rożnego wprost na głowę Mirosława Klose wrzucił Ze Roberto i było już 2 : 0. Trener Lfp_fan dał swoim zawodnikom do zrozumienia że teraz powinni wrócić do obrony i bronić wyniku. Zmienił Klose za którego wszedł v. Buyten. Kibice nagrodzili Mirka brawami za obie bramki.

Trener po meczu :

Lfp_fan : "Bardzo cieszę się z występu mojej drużyny , jestem zadowolony że tak szybko zawodnikom udało się zapomnieć o ostatnim meczu w którym doznaliśmy dotkliwej porażki. Muszę pochwalić Mirosława Klose gdyż prezentuje się znakomicie minęły dopiero 2 kolejki a on już ma na koncie 4 bramki.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.managereuropa.fora.pl Strona Główna -> Stare tematy / 2 sezon ManagerEuropa Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)