PostWysłany: Wto 17:52, 16 Cze 2009    Temat postu:

Pewna wygrana u siebie
3 : 0

Ogólny opis :

W drugim meczu pucharu Bayern zwyciężył z OL 3:0. Bramki strzelili Ribery , Demichelis i Altintop. Warto wspomnieć żę byl to ostatni mecz Riberiego w barwach Monachium.

Jak padły bramki :

W 20 minucie niezwykle szybki skrzydłowy Frank Ribery wyprzedził z piłką kryjącego go obrońce i będąc już sam na sam pewnie zdobył bramkę

Kolejna bramka padła z rzutu rożnego. Z narożnika wrzucił Ribery wprost na głowę świetnie ustawionego Demichelisa , który uderzył głową pod porzeczkę. Bramkarz gości nie miał szans.

Dzieła zniszczenia w 75 minucie dokonał Altintop strzałem z dystansu zza pola karnego. Został za to wspaniałe uderzenie nagrodzony owacjami na stojąco nawet przez kibiców drużyny przeciwnej.

Zawodnik meczu:

Franck Ribery - zasłużył na ten tytuł asystując oraz zdobywając bramkę.

2 : 1

W meczu 11 kolejki Bayern podejmował u siebie Valencie. Zawodnicy z klubu z Monachium wygrali po trafieniach Podolskiego i Klose natomiast dla zespołu z Hiszpanii bramkę strzelił Diego (niedoszły nabytek Bayernu , nie sprowadzony przez zmianę regulaminu).

Jak padły bramki:

W 18 minucie Altintop wrzucił piłkę w pole karne gdzie czekał dobrze ustawiony Podolski. Lukas nie miał problemów ze strzeleniem bramki.

W 39 minucie meczu bramkę z rzutu wolnego dla Valencii zdobył pozyskany w letnim okienku transferowym Diego. Piłka zanim wpadła do bramki to jeszcze otarła się o słupek.

W 65 minucie po zagraniu w polu karnym ręką przez Marchene(za co otrzymał żółtą kartkę) sędzia podyktował jedenastkę . Do piłki podszedł Mirosław Klose strzelając spokojnie obok słupka.

Zawodnik meczu :

Mirosław Klose - zdobył bramkę a ponad to cały czas zagrażał bramce przeciwnika.

Ostatnio zmieniony przez Lfp_fan dnia Wto 18:05, 16 Cze 2009, w całości zmieniany 2 razy

0 : 1

Mecz 12 kolejki Bayern rozgrywał w Dortmundzie gdzie podejmował tamtejszy klub. Walka była zacięta , lecz nie obfitowała w bramki. Bramkę na wage 3pkt dla Bayernu zdobył niezawodny ostatnio Mirosław Klose.

W 60 minucie meczu Klose wbiegł w pole karne z piłką , przełożył sobie piłkę z jednej nogi na drugą i spokojnie wpakował ją do siatki.

0 : 2

W meczu 13 kolejki (dla Bayernu zarówno jak dla managera Lfp_fana szczęśliwej) zawodnicy Bayernu grali w Mediolanie z tamtejszym AC Milanem. Po wyrównanej bramce Monachijczycy wygrali 2 do 0 po bramkach v.Bommela i Altintopa

W 37 minucie Podolski zagrał płaską piłkę pomiędzy obrońcami , dobiegł do niej Altintop i z całej siły uderzył na bramkę. Goalkeeper był nieco zaskoczony takim obrotem sprawy i za późno zareagował. Piłka wpadła do siatki.

W 73 minucie z rzutu rożnego wrzucał Ribery. Zawodnikom Milanu udało się zażegnać niebezpieczeństwa wybijając piłkę przed pole karne. Lecz do piłki doskoczył Mark v.Bommel bez namysłu uderzając z pierwszej piłki. A ta wpadła pod poprzeczkę.

Mark van Bommel - znakomicie się spisał w środku pola uniemożliwiając sprawne rozgrywanie piłki Mediolańczykom oraz zdobył bramkę.

1 : 1

W meczu 14 kolejki Bayern podejmował na własnym boisku Real Madryt. Po wyrównanej walce mecz zakończył się remisem. Bramki strzelali kolejno Podolski oraz Ruud van Nisterlooy.

Real chcąc zdobyć prowadzenie dość znacząco się odsłonił co wykorzystali zawodnicy Bayernu. Przeprowadzili szybką ale zabójczą kontrę którą wykorzystał Podolski.

Real cały czas starał się wywalczyć chociaż 1 pkt z tego meczu. A udało się to dopiero w 80 minucie kiedy to RvN pokonał bramkarza płaskim strzałem po ziemi , zdobywając bramkę w "swoim stylu."

Ruud Van Nisterlooy - dzięki niemu Real nie przegrał tego spotkania

Ostatnio zmieniony przez Lfp_fan dnia Śro 20:28, 17 Cze 2009, w całości zmieniany 1 raz

0 : 0

W meczu 15 kolejki Bayern po raz kolejny zremisował , tym razem na wyjeździe z FC Porto. Klub z Portugalii może zadowalać taki wynik , lecz trener Lfp_fan nie ukrywał rozczarowania szczególnie skutecznością swoich zawodników.

Opis ogólny :

Mecz 16 kolejki przyniósł dla zespołu z Monachium kolejny remis tym razem z Londyńskim Tottenhamem. Sytuację na strzelenie bramki miały obie drużyny ale ani jednej ani drugiej się to nie udało.

Zawodnikami meczu zostali uznani obaj bramkarze gdyż tylko i wyłącznie dzięki nim w tym meczu kibice nie zobaczyli żadnej bramki.

0 : 0

W meczu 17 kolejki zawodnicy Bayernu udali się do Marsylii aby tam rozegrać mecz z tamtejszym Olympiquem. Mimo przewagi drużyna z Monachium wywiozła tylko 1 pkt. z tego starcia , a nie dało się ukryć że liczyli na więcej.

Najsłabszy zawodnik :

Jose Ernesto Sosa - sprokurował wiele rzutów wolnych dla przeciwnika i ponadto otrzymał żółtą kartkę.

Ostatnio zmieniony przez Lfp_fan dnia Pią 18:36, 03 Lip 2009, w całości zmieniany 1 raz

Ogólny opis:

18 kolejka w końcu przyniosła 3 punkty podopiecznych Lfp_fana. Bayern wygrał z AZ Alkmaar 2:0. A bramki strzelili Altintop i Lucio.

Około 30 minuty spotkania Monachijczycy za sprawą Riberiego wywalczyli rzut rożny. Do piłki w narożniku podbiegł Ze Roberto z zamiarem zagrania w pole karne gdzie tłoczyli się już piłkarze obu drużyn. Na gwizdek sędziego wykonał stały fragment gry zakręcając piłką "rogala" wprost na głowę niekwestionowanego lidera defensywy Monachijczyków - Lucio. Ten spokojnie uderzył "jak na treningu" , nie do obrony dla bramkarza.

Kolejna bramka padła w drugiej połowie kiedy to składną akcję wyprowadzili zawodnicy klubu z Niemiec. Piłkę na bramkę uderzył Podolski lecz bramkarz sparował strzał na prawe skrzydło Bayernu ( A lewe AZ) tak że piłka wpadła wprost pod nogi Altintopa ten bez namysłu skierował ją do siatki.

Lucio - "wymiatał" w obronie do tego strzelił bramkę , Lucio przekonuje że stać go jeszcze na gre na najwyższym - światowym poziomie.

1 : 0

19. kolejka przyniosła 3 punkty na konto zespołu z Niemiec. Tym razem Bawarczycy wygrali z Barceloną bo bramce byłego gracza Barcy a obecnie zawodnika Bayernu - Marka van Bommela.

W 43 minucie meczu zawodnicy Bayernu wywalczyli rzut rożny. Egzekwował go Sneijder. Wrzucił miękko piłkę w pole karne lecz jako pierwszy dobiegł do niej Puyol wybijając ją przed bramkę. Lecz tam czyhał już Mark który pewnym uderzeniem z woleja pokonał Valedesa.

Ostatnio zmieniony przez Lfp_fan dnia Pon 18:58, 06 Lip 2009, w całości zmieniany 1 raz
Lfp_fan
Trener
Trener

Posty: 421

PostWysłany: Czw 10:32, 09 Lip 2009    Temat postu:

Wygrana w Lyonie

Bayern w meczu 30 kolejki pokonał w Lyonie tamtejszy Olympique 3:2.
Był to popis umiejętności dwóch piłkarzy : Toulalana i Cassano którzy w sumie strzelili wszystkie 5 bramek.

Jak padłby bramki :

W 30 minucie świetną kontrę wyprowadzili zawodnicy Bayernu , która zakończyła się bramką.

5 minut później padł kolejny gol znów dla Monachijczyków a strzelił go ponownie Cassano tym razem z dystansu.

W doliczonym czasie gry 1 połowy zawodnikom drużyny z Niemiec udało się zdobyć kolejną bramkę. Ponownie piłkę do siatki skierował Cassano.

Po przerwie zawodnicy Lyonu wyszli niezwykle zmotywowani. A zaowocowało to bramką 15 minut po rozpoczęciu drugiej części gry. Gola z dystansu strzelił Toulalan .

Kolejne minuty cały czas przynosiły ataki Lyonu lecz defensywa Bayernu nie dawała rozwinąć skrzydeł napastnikom dlatego zawodnicy Olympique uderzali z dystansu. I tak w 80 minucie Toulalan zdobył bramkę kontaktową

4 : 0

Szkoda opisywać tego meczu. Na pomeczowej konferencji manager Lfp_fan przeprosił kibiców za postawę na bosku która podobno była spowodowana opóźnionym lotem i wiążącym się z tym zmęczeniem.

3 : 2

Po zaciętym meczu Bayern wygrał 3:2 po bramkach Van der Vaarta , Sneijdera oraz Chivu. Natomiast dla Atletico trafiali Sinama Pongolle oraz Forlan. Manager nie ukrywał radości z tego że jego zespół potrafił zawalczyć do końca i zdobyć w tym meczu 3 punkty.