Dołączył: 13 Kwi 2009
Posty: 810

PostWysłany: Pią 10:26, 21 Sie 2009    Temat postu:

4 zwycięstwo z rzędu !

W ramach 8 kolejki AC Milan pokonał na wyjeździe Bayern Monachium 0:1.Bramkę na wagę zwycięstwa strzelił były gracz tego klubu Miroslav Klose.Zaczęło się od bardzo dokładnego podania Sergio Ramosa do Andrei Pirlo , ten przebiegł kilkanaście metrów i wypuścił Klose.Niemiec technicznym strzałem wykończył całą akcję i zapewnił jakże ważne 3 punkty dla swojego zespołu.

0:1

0:1- Klose

Lukasz1440

Posty: 810

PostWysłany: Sob 10:24, 22 Sie 2009    Temat postu:

ManU - Milan 0:1 !

W ramach 9 kolejki europejskiej ligi Rossonewri wygrali z Czerwonymi diabłami 1:0.Bramkę na wagę zwycięstwa strzelił Andrea Pirlo.Jego bramka padła po rzucie wolnym.Andrea bardzo dobrze przymierzył nie dawajac bramkarzowi żadnych szans.

0:1

0:1- Pirlo

Ostatnio zmieniony przez Lukasz1440 dnia Sob 10:25, 22 Sie 2009, w całości zmieniany 1 raz
Lukasz1440

Posty: 810

PostWysłany: Sob 12:03, 22 Sie 2009    Temat postu:

Mecz na szczycie !!!

AC Milan w ramach 10 kolejki zremisował z wicemistrzem ubiegłego sezonu 1:1.Bramkę wyrównującą zdobył Ribery.W tym spotkaniu brakowało Henrego gdzyż leczył on kontuzje.Bramka dla gości padła po strzale Bojana z 16 metrów.Rossoneri zdobyłi bramkę w 37 minucie spotkania po dryblingu Kaki piłka znalazła się na 9-10 metrze a do niej dopadł Ribery i bez zastanowienia uderzył piłkę która wpadła do bramki odbijając sie jeszcze od słupka.

1:1

Lukasz1440

Posty: 810

PostWysłany: Pon 19:01, 24 Sie 2009    Temat postu:

Mecz na szczycie : Chelsea - Milan 4:1

AC Milan przegrał na wyjeździe z Chelsea Londyn aż 1:4.Do przerwy było 1:1.Bramki zaczęli strzelać goście , kiedy to Ricardo Kaka popisał się świetnym strzałem z dystansu.15 minut później Franc Lampart strzelił gola z rzutu wolnego.Druga połowa to popis Drogby , kiedy to zdobył klasycznego hat-tricka.Popisał się on wspaniałym instynktem strzeleckim.