Posty: 283

Skąd: Podbeskidzie Bielsko-Biała

PostWysłany: Nie 10:27, 10 Maj 2009    Temat postu:

Valencia CF - Manchester City 2:1 Exclamation

W ramach piątej kolejki Europejskiej Ligi Manchester City na Estadio Mestalla podejmował gospodarzy tego obiektu - Valencia CF. Mecz zakończył się zwycięstwem "Nietoperzy" 2-1.

Jak padły bramki:

1:0 Rzut wolny dla gospodarzy. Joaquín dośrodkowuje w pole karne. Tam największym sprytem wykazał się D. Villa, który szczupakiem pokonał bramkarza gości.
1:1 Navas ośmiesza defensywę Valencii. Po przejściu trzech obrońców, w sytuacji "sam na sam" pokonuje Ochoa'e.
2:1 Zamieszanie w polu karnym City. Piłkę wybijają obrońcy, jednak za krótko. Na 18 metrze dochodzi do niej Joaquín, który mocnym strzałem nie daje szans bramkarzowi Manchesteru.

Po tym spotkaniu The Citizens zajmują 15 pozycję w tabeli z dorobkiem 4 punktów

KRK Zupełnie nie wiem co się z nami dzieje. Szkoda, że poraz kolejny przegrywamy. Mecz był wyrównany i myślę, że najsprawiedliwszym rozwiązaniem byłby remis. Ale cóż. Taki jest futbol...

22 kolejka: Villarreal CF - Manchester City 0:2

W ramach 22 kolejki The Citizens zmierzyli się z drużyną Villarreal. Mecz zakończył się zwycięstwem gości 0:2. Bramki dla Manchesteru zdobyli: Robinho i Szewczenko.

ManC zajmuje obecnie 14 pozycję w ligowej tabeli z dorobkiem 25 punktów.

23 kolejka: Aston Villa - Manchester City 0-1 Exclamation

Kolejne ligowe zwycięstwo The Citizens. Tym razem gracze Manchesteru City udali się w nie najdłuższą podróż na Villa Park do Birmingham, by zmierzyć się z gospodarzami stadiony - Aston Villa. Mecz zakończył się skromnym zwycięstwem przyjezdnych 0-1. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył uderzeniem z 22 metrów holender de Jong.
Po tym meczu ManC zajmuje 13 pozycję w lidze z dorobkiem 28 punktów.

KRK To był udany mecz. Przeważaliśmy niemal przez całe spotkanie. Bramka, którą zdobył Nigel była chyba jedną z ważniejszych w jego karierze (śmiech Very Happy ). Jestem zadowolony z postawy moich zawodników.

Puchar Ligi: Manchester City - Manchester United 1-0 Exclamation

Manchester City pokonał w Pucharze Ligi swojego odwiecznego rywala, Manchester United! Jedynego gola w meczu zdobył po solowej akcji hiszpański pomocnik Jesus Navas. Czerwone Diabły doznały poważnego osłabienia już w 18 minucie, kiedy Rio Ferdinand brutalnie sfaulował na 20 metrze wychodzącego "1 na 1" Robinho. Sędzia bez wahania pokazał Anglikowi "czerwień"

PostWysłany: Nie 13:34, 28 Cze 2009    Temat postu:

Angielskie media: Robinho zmieni pracodawcę ?

Z sezonu na sezon Robinho wzbudza coraz większe zainteresowanie wśród managerów największych klubów na świecie. Dotychczas Krzysztof Raczkowski za wszelką cenę chciał zatrzymać Brazylijczyka w swoim zespole. Teraz jednak, jak sam twierdzi, nie będzie robił żadnych problemów ze zmianą otoczenia dla Robinho. Warunek jest jeden. Oferta złożona przez klub ubiegający się o Robsona de Souza'e musi zadowolić Krzysztofa Raczkowskiego i właścicieli Manchesteru City.

KRK Mówi się "z niewolnika nie ma pracownika". Sam też tak uważam, więc nie będę robił problemów i Robinho otrzyma "zielone światło" podczas przyszłego okna transferowego. Robson zrobił już dużo dla klubu, mimo że jest z nami nie za długo. Zawodnik sam jeszcze nie wie jak będzie wyglądała jego przyszłość. Bierze też pod uwagę pozostanie w klubie z City of Manchester Stadium.

krk
Trener
Trener

Posty: 283

PostWysłany: Pon 13:39, 29 Cze 2009    Temat postu:

24 kolejka: Manchester City - BVB 3-0 Exclamation

W ramach 24 kolejki na City of Manchester Stadium zawitała drużyna: Borussia Dortmund. Mecz od pierwszych minut był kontrolowany przez gospodarzy. Już w 7 minucie bramke dla City zdobył Robinho. Piętnaście minut później ten sam gracz zdobył swojego drugiego gola w meczu. Do przerwy gospodarze zasłużenie prowadzili 2-0. W drugiej połowie tempo gry nieco spadło. Jednak to nie przeszkodziło Manchesterowi na zdobycie jeszcze jednego gola. W 76 minucie Navas wpadł w pole karne BVB i ładnym strzałem z 13 metrów nie dał szans bramkarzowi przyjezdnych. Mecz zakończył się wynikiem 3-0 dla The Citizens.

KRK Bardzo się cieszę, że nastroje w klubie przekładają się na wydarzenia boiskowe. Wchodząc do szatni czuje się iście rodzinną atmosferę. Jestem bardzo zadowolony z moich graczy.

26 kolejka: Manchester City - Chelsea London 0-1

Seria czterech zwycięstw z rzędu została przerwana w 26 kolejce. Gracze The Citizens podejmowali na własnym stadionie drużynę Chelsea Londyn. Mecz obfitował w wiele akcji podbramkowych, lecz piłka tylko raz zatrzepotała w siatce. Niestety bramka ta stała za golkiperem gospodarzy. Trzy punkty dla ekipy "The Blues" zapewnił Quaresma strzałem zza pola karnego. Była to 84 minuta. Po tym ciosie zawodnicy ManC nie zdołali się już podnieść.

Za niesportowe zachowanie w 64 minucie z boiska został usunięty Zabaleta.

Po tym spotkaniu Manchester City zajmuje 12 pozycje w lidze z dorobkiem 34 punktów.

Porażka w Pucharze. Manchester City - Ol Marsylia 0:1

Pierwsza porażka The Citizens w Pucharze Ligi. W 4 kolejce na City of Manchester Stadium przyjechał Olympique Marsylia.
W 68 minucie jedynego gola w spotkaniu zdobył Niang, co dało Marsylczykom trzy punkty.

Manchester City - Marsylia 0:1

0:1 - Niang

Ostatnio zmieniony przez krk dnia Sob 18:32, 04 Lip 2009, w całości zmieniany 1 raz
krk
Trener
Trener

Posty: 283

PostWysłany: Pon 22:15, 06 Lip 2009    Temat postu:

28 kolejka: Manchester City - AC Milan 2:0 Exclamation

W 28 kolejce graczom Manchesteru City przyszło zmierzyć się na własnym stadionie z zespołem prowadzonym przez Lukasz1440 - AC Milan. Mecz zakończył się pewnym zwycięstwem gospodarzy 2-0.
W 54 minucie na listę strzelców wpisał się wprowadzony w przerwie Fernandes. 10 minut później wynik na 2-0 podwyższył Navas.

Manchester City - AC Milan 2:0

1:0 - Fernandes
2:0 - Navas

Ostatnio zmieniony przez krk dnia Pon 22:16, 06 Lip 2009, w całości zmieniany 1 raz
krk
Trener
Trener

Posty: 283

PostWysłany: Pią 13:04, 10 Lip 2009    Temat postu:

Licytacja Robinho? To możliwe!

Dzisiaj o godzinie 11.00 odbyło się zgromadzenie zarządu Manchester City. Działacze spotkali się w sprawie napastnika The Citizens - Robinho.
Wiadomo, że z dnia na dzień, z tygodnia na tydzień zainteresowanie Brazylijczykiem wzrasta. "Codziennie dostajemy dziesiątki maili z ofertami dla Robinho. Wybór najlepszej jest naprawdę ciężki i może być mało sprawiedliwy w stosunku do innych managerów. Dlatego wraz z zarządem podjęliśmy decyzję, że podczas okienka transferowego odbędzie się licytacja naszego napastnika." - tak skomentował sprawę manager ManC, Krzysztof Raczkowski.

Robinho z kontraktem Exclamation

Z dnia na dzień wydarzenia w piłkarskim świecie obracają się o 180stopni. Jeszcze wczoraj mówiło się o odejściu Robinho z Naszego klubu. Zainteresowanie Brazylijczykiem wyraziły takie kluby jak Bayern Monachium, AC Milan, Liverpool oraz Juventus Turyn.
Dzisiaj w godzinach popołudniowych Robinho przedłużył kontrakt o kolejne trzy lata.
Cieszę się, że wzbudzam takie zainteresowanie wśród managerów największych klubów na świecie. Jednak tutaj czuję się naprawdę dobrze. Niedawno sprowadziłem do Anglii swoją rodzinę. Szczerze mówiąc wiążę swoją przyszłość z tym klubem. Może nawet zakończę tu karierę (śmiech). - tak skomentował sprawę Robinho.

krk
Trener
Trener

Posty: 283

PostWysłany: Nie 13:00, 12 Lip 2009    Temat postu:

35 kolejka: Manchester United - Manchester City 2:3 Exclamation Exclamation

Derby dla The Citizens! W ramach 35 kolejki Manchester City udał się na stadion Old Trafford, by zmierzyć się z gospodarzem tego obiektu - Manchesterem United.
Mecz stał na bardzo wysokim poziomie i co najważniejsze kibice zgromadzeni na stadionie i przed telewizorami oglądali aż 5 goli. Bardziej cieszy jednak to, że 60% z tych bramek zdobyli gracze ManC, co zapewniło nam kolejne trzy punkty do kolekcji. Dzięki temu The Citizens zajmuje obecnie 10 pozycję w lidze.
Autorem 2 pierwszych trafień w meczu był młody środkowy pomocnik City - Fernandes (28 i 43 min). Oba gole zdobył strzałami zza pola karnego. Po przerwie prowadzenie podwyższył Szewczenko (65 minuta). To tylko rozzłościło "Czerwone Diabły". Cztery minuty później Carrick uderzeniem z 15 metrów pokonał Givena. To natchnęło ManU. W 79 minucie Rooney wpisał się na listę strzelów po akcji sam na sam z bramkarzem gości. Gracze Manchesteru City nie dali sobie jednak wydrzeć zwycięstwa z rąk i do ostatniego gwizdka utrzymali jednobramkowe prowadzenie.

Manchester United - Manchester City 2:3

0:1 Fernandes
0:2 - Fernandes
0:3 - Szewczenko
1:3 - Carrick
2:3 - Rooney

Ostatnio zmieniony przez krk dnia Nie 13:01, 12 Lip 2009, w całości zmieniany 1 raz
krk
Trener
Trener

Posty: 283

PostWysłany: Czw 19:14, 16 Lip 2009    Temat postu:

Ostatnia kolejka: Inter Mediolan - Manchester City 4:1

Ostatnia kolejka zakończyła się fatalnie dla graczy City, bowiem ulegli oni Interowi Mediolan aż 4-1.
Mecz od początku nie układał się po myśli gości. Już w 11 minucie Beckham wyprowadził Inter na prowadzenie strzałem z rzutu wolnego. Następnie na listę strzelców wpisał się Gattuso (23min) i Toni (40min). Do przerwy gracze The Citizens przegrywali 3:0.
Drugie 45 minut wyglądało nieco lepiej ze strony naszego zespołu. Inter nastawiony na grę z kontrataku strzelił czwartego gola za sprawą Manciniego. W 86 minucie honorowego gola dla graczy z Anglii zdobył Szewczenko.

ManC sezon zakończyło na 10 pozycji z dorobkiem 54 punktów.

de Jong, Bridge - żółta

Ostatnio zmieniony przez krk dnia Czw 19:15, 16 Lip 2009, w całości zmieniany 3 razy
krk
Trener
Trener

Posty: 283

PostWysłany: Pią 8:44, 17 Lip 2009    Temat postu:

The Times: Arsenal bez managera. Raczkowski Kanonierem?

Jak donosi dzisiejszy "The Times" z posady managera Arsenalu Londyn zrezygnował Dawid 0328, który od przyszłego sezonu będzie prowadził krakowską Wisłę. Teraz działacze Kanonierów szukają godnego następcy, który poprowadzi Arsenal do wielu sukcesów. Coraz częściej słyszy się pogłoski, że drużynę The Gunners może poprowadzić obecny szkoleniowiec City - Krzysztof Raczkowski. Jego kontrakt z The Citizens był podpisany zaledwie na jeden sezon i wygasa zaraz po rozpoczęciu okienka transferowego. Niestety nie jest to najlepsza wiadomość dla kibiców i ludzi związanych z klubem.

Krzysztof Raczkowski w Arsenalu Exclamation

No i stało się! Krzysztof Raczkowski nie przedłuży kontraktu z Manchesterem City. Od przyszłego sezonu będzie szkoleniowcem Kanonierów.

Manchester City pod wodzą KRK zakończył sezon na 10 miejscu z dorobkiem 54 punktów. Bilans w lidze to: 15 zwycięstw, 9 remisów i 14 porażek. Gracze ManC strzelili 61 bramek, a dali sobie strzelić 53.
Klasyfikacja strzelców The Citizens:

1. Robinho 19 goli (2. miejsce w Klasyfikacji Strzelców Ligi)
2. Szewczenko 14 (7.)
3. Navas 11 (10.)
4. Fernandes 4 (17.)
5. de Jong 3 (18.)

W sondzie internetowej, na najlepszego gracza City kibice wybrali Robinho ( 72% głosów!)

Wypowiedź byłego już managera The Citizens o sezonie i obecnej sytuacji:
"Szczerze mówiąc jestem zadowolony z postawy drużyny w sezonie. Liga była bardzo mocna i 10 pozycja to moim zdaniem dobre miejsce. Gra zespołu przez większą część sezonu była bardzo przyjemna dla oka. Nadszedł czas pożegnań, więc dziękuję wszystkim za ten wspaniały rok spędzony w tym klubie i życzę wielu sukcesów w nadchodzących latach."

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.managereuropa.fora.pl Strona Główna -> Stare tematy / 2 sezon ManagerEuropa Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)