Brono1906

Dołączył: 20 Kwi 2009
Posty: 66

Skąd: Kraków

PostWysłany: Śro 15:15, 22 Kwi 2009    Temat postu: Gazetka Klubowa "FORZA INTER"

Zarząd pragnie poinformować że dziś zostały podpisane nowe umowy :
Nowymi Partnerami zostały : Stacja Telewizyjna "EURO-SPORT" oraz producent sprzętu sportowego "UMBRO"

Brono1906

Posty: 66

PostWysłany: Śro 15:24, 22 Kwi 2009    Temat postu:

LUKA TONI WRACA DO ITALII !!!!
LUKA TONI W INTERZE !!!!!

Pragniemy państwu potwierdzić że Luca Toni podpisał dziś 3-letni kontrakt Luka będzie grał z 9

Brono1906

Posty: 66

PostWysłany: Śro 18:14, 22 Kwi 2009    Temat postu:

BECKS W INTERZE !!!

Dziś w siedzibie klubu angielski pomocnik David Beckham podpisał 3-letni kontrakt
Becks będzie grał z numerem 23

Brono1906

Posty: 66

PostWysłany: Śro 18:17, 22 Kwi 2009    Temat postu:

Reprezentant Anglii w Interze !!!

Dziś pozyskano kolejnego doświadczonego piłkarza jest nim reprezentant Anglii Jonatan Woodgate będzie grał z numerem 18

Brono1906

Posty: 66

PostWysłany: Nie 0:07, 26 Kwi 2009    Temat postu:

IKONY ROSSO-NECHRI W INTERZE !!!

Dziś w ostatnich minutach okna transferowego nasza drużyna potwierdziła przybycie dwóch ikon naszego odwiecznego rywala!!! Do nerra-azzuri doszli bowiem GENNARO GATTUSO I PAOLO MALDINI !!!! Maldini będzie sprawował funkcję grającego asystenta trenera !!!
Paolo Maldini będzie miał numer 3 a Gattuso 88

Ostatnio zmieniony przez Brono1906 dnia Nie 0:40, 26 Kwi 2009, w całości zmieniany 1 raz
Brono1906

Posty: 66

PostWysłany: Śro 23:43, 29 Kwi 2009    Temat postu: Zwycięstwo na początek !!!

W pierwszym meczu Super Ligi nasza drużyna pokonała na wyjeździe drużynę Manchesteru City !!!
Do przerwy po dwóch bramkach Beckhama prowadziliśmy 2-0 !!! Trzecią bramkę na początku drugiej połowy zdobył Zlatan i wiadomo było że Interowi nic złego się nie stanie . Mecz zakończył się wynikiem 4-2 a czwartą bramkę zdobył po solowym rajdzie Mancini !!! Bramki dla anglików zdobyli Szewczenko i Robinho.

Brono1906

Posty: 66

PostWysłany: Nie 0:37, 03 Maj 2009    Temat postu: Inter zatopił hiszpańską żółtą łódź podwodną

Inter Mediolan 1-0 Villareal

Bramkę dla nerra-azzuri zdobył Zlatan Ibrahimvić który wykończył piękny rajd Gennaro Gatusso !!! Cieszy fakt że nasza drużyna po dwóch meczach posiada komplet punktów ale powiniem martwić fakt słabej skuteczności gdyż gdyby nie argentyński bramkarz Diego Lopez powinniśmy wygrać co najmniej cztery lub pięć do zera !!!

Po meczu powiedzieli:

Bartłomiej Bronikowski: Mecz mógł się podobać ,był prowadzony w szybkim tempie choć na pewno szwankowała trochę skuteczność ale cieszy komplet punktów po dwóch meczach przed nami wyjazd do Allkmar gdzie na pewno będziemy chcieli zgarnąć trzy punkty !!! Bardzo podobała mi się postawa naszej defensywy która nie pozwoliła przeciwnikowi praktycznie na nic !!! Jeżeli będziemy tak grali z tyłu i nie będzie kłopotów ze skutecznością bo to że stwarzamy sobie klarowne sytuację to każdy widzi to na pewno będziemy bardzo wysoko w tabeli na koniec sezonu !!!

Zlatan Ibrahimovic: Cieszy bramka,cieszą trzy punkty choć nie ukrywam że mogło być tych bramek więcej !!! Teraz myślimy już tylko o przywiezieniu trzech punktów z Holandii by w roli lidera jechać na Camp Nou !!!

Ostatnio zmieniony przez Brono1906 dnia Pon 15:24, 04 Maj 2009, w całości zmieniany 2 razy
Brono1906

Posty: 66

PostWysłany: Wto 18:07, 05 Maj 2009    Temat postu: LIDERA MAMY !!!

AZ Alkmaar - Inter Mediolan 0:2
0:1 - Gatusso 28 min.
0:2 - Gatusso 65 min.

W dzisiejszym meczu Inter odniósł trzecie zwycięstwo w trzecim meczu tym razem pokonaliśmy outsaidera Super Ligi AZ Alkmaar 2-0 po dwóch bramkach Gennaro Gatusso !!! Inter z dziewięcioma punktami po trzech meczach jest liderem ! Ciekawy jest fakt że nasza drużyna nie otrzymała jeszcze żadnej kartki!!! w następnej kolejce mecz z F.C. Barceloną na Camp Nou .

Po meczu powiedzieli :

Bartłomiej Bronikowski : Na pewno cieszymy się z trzech punktów zespół AZ postawił ciężkie warunki ,od początku meczu Zlatan miał obok siebie po dwóch obrońców więc tym bardziej ciesze się że wielki mecz miał dziś Gennaro gdyż oprócz dwóch bramek miał na pewno najwięcej odbiorów,cieszy mnie fakt że fakt że kolejny mecz zagraliśmy na zero z tyłu i znowu nie zarobiliśmy żadnego kartonika (żadnej kartki od początku sezony przyp. red.) W następnej kolejce czeka nas arcy ciężki mecz z Barceloną na jej terenie i zrobimy wszystko żeby po tym mecz też być na szczycie tabeli!!!

Gennaro Gatusso : Cieszy mnie fakt zdobycia dwóch bramek gdyż nie często mi się to zdarza ale najważniejsze są trzy punkty dla drużyny i pozycja lidera Super Ligi !!!

Brono1906

Posty: 66

PostWysłany: Śro 23:43, 06 Maj 2009    Temat postu: ZWYCIĘSTWO NA CAMP NOU

F.C.Barcelona 1-2 INTER MEDIOLAN !!!

W dzisiejszym meczu Inter pokonał po dwóch bramkach Becksa Barcelonę na jej stadionie !!! Honorową bramkę dla Katalończyków zdobył Eto.
Po pierwszym kwadransie nic nie wskazywało zwycięstwa Włochów mnożące się sytuacje graczy Barcy przypuszczały myśleć że zaraz padnie bramka lecz w nie możliwych do obrony sytuacjach kunszt bramkarski pokazywał Cezar, chyba najlepszy gracz w 1 połowie!!!Do przerwy więc było po zero !!!
Po przerwie Inter zaczął dużo lepiej czego skutkiem w 51 minucie była piękna bramka Beckhama z rzutu wolnego z 30 m. Po tej bramce przybita Barca nie mogła dojść do siebie w tej części meczu więcej z gry miał Inter.
Kiedy się wydawało że rozpędzająca się Barcelona wyrówna w 73 minucie drugą a czwartą w sezonie bramkę zdobył Dawid Beckham strzelając z dystansu w samo okienko !!! Po tej bramce mecz stracił na tempie !!!
W doliczonym czasie honorową bramkę dla Dumy Katalonii zdobył Eto !!!
Inter wygrał dzięki znakomitej taktyce i bramką nie chcianego w Milanie Beckhama !!!

Bartłomiej Bronikowski :Jestem bardzo dumny z moich podopiecznych którzy zagrali wielki mecz !!! W pierwszej połowie niemal nie opuszczaliśmy własnej połowy ale nie wynikało to z taktyki tylko ze sposobu gry rywala ale Cezar pokazał że w swoim fachu jest jednym z najlepszym na świecie!!! W drugiej połowie zagraliśmy wręcz koncertowo w wolny Dawida wręcz cudowny ,po strzeleniu drugiej bramki wprowadziłem Viere żeby przejąć kontolę w środku pola. Nie jestem zdziwiony formą Becksa choć wielu się pukało w głowę kiedy go sprowadzałem ale ja wiedziałem na co go stać !!!

Brono1906

Posty: 66

PostWysłany: Wto 21:55, 12 Maj 2009    Temat postu: Tylko remis u siebie

INTER-BAYERN 0-0

Dopiero w 5 kolejce Inter stracił swoje pierwsze punkty na własnym stadionie remis z Bayernem na pewno nie można uznać za dobry wynik a gdy się popatrzy na sytuacje a tym meczu to wynik można uznać za TRAGICZNY !!! Na pewno za bezbramkowy remis poza słabą postawą napastników odpowiedzialny był sędzia który nie uznał prawidłowo zdobytych goli przez Lucę Toniego w pierwszej połowie i Manciniego w drugiej połowie!!!

Xenus
Trener
Trener

Dołączył: 01 Lip 2009
Posty: 151

PostWysłany: Śro 20:30, 01 Lip 2009    Temat postu:

Nowym trenerem Interu został Xenus, w wywiadzie dla naszej gazety powiedział, że będzie chciał się pozbyć najsłabszych graczy

Ostatnio zmieniony przez Xenus dnia Śro 20:30, 01 Lip 2009, w całości zmieniany 1 raz

3:1 - Villa
Pierwsze zwycięstwo pod wodzą nowego trenera. Valnecja CF była bez silna na atak Nerrazurrich.
Dwukrotnie na liste strzelców wpisał się Ibrahimović, a przeciwnika dobił Beckham.
Valncje było stać tylko na honorową bramkę Davida Villi.

Xenus
Trener
Trener

Posty: 151

PostWysłany: Sob 13:35, 04 Lip 2009    Temat postu:

Barcelona - Inter 0:0
Remis, który praktycznie przekreśla szanse na awans.
Dzisiaj nasi gracze pokazali jak się nie powinno grać w piłkę nożną. Popis nieskuteczności z naszej strony rozpoczął Ibrahimovic który nie wykorzystał dwóch sytuacji sam na sam z Valdesem. 3 punkty mogłyby yć nasze, ponieważ czerwoną kartke otrzymał prawy obrońca Barcy Dani Alves. Mimo to Nerrazurri nie wykorzystali wielu dogodnych sytuacji i tylko zremisowali 0:0

Wypowiedzi po meczu:
Xenus: Biorę całą odpowiedzialność na siebie za ten słaby wynik, który praktycznie przekreśla nasze szanse na awans dodalszej fazy pucharu ligi.
Ibrahimovic: Nasz zespół zagrał słabo. Powinniśmi ten mecz wygrać, po prostu nie mieliśmy dzisiaj swojego dnia...

Ostatnio zmieniony przez Xenus dnia Sob 13:35, 04 Lip 2009, w całości zmieniany 1 raz

Pirlo - żółta

Nasza drużyna pokonała dzisiaj w derbach Mediolanu pokonala odwiecznego rywala AC Milan. Nikt się nie spodiewał że wygramy ten mecz, aż 4:0. Świetne 90 minut zagrał D.Beckham strzelając 3 bramki przeciwnikom. Pod koniec meczu drużynę Milanu dobił Mancini wykorzystując okazję sam na sam z Abbiatim.

Xenus: Jestem szczęśliwy z tego wyniku świetny mecz zagrała człą drużyna, a szczególnie D.Beckham który ustrzelił hat-tricka. Myślę, że ten wynik pokazuje kto rządzi w Mediolanie

1:0

Nasi piłkarze odnieśli 3 zwycięstwo w lidze pod wodzą Xenusa. Mecz dla naszej drużyny nie rozpoczął się zbyt dobrze gdyż po pierwszej połowie Real Madryt oddał aż 11 strzałów w światło bramki bronionej przez Cezara. Po zmianie stron to nasi zawodnicy przejeli inicjatywe, bramkę na wage zwycięstwa w 75 min. strzelił Ibrahimovic. Bramka ta padła po prostopadłym podaniu od Beckhama.

Xenus: Jestem bardzo zadowolony z kolejnego zwycięstwa w lidze mojego zespołu. Wciąż mamy szanse na mistrzostwo.

Ibrahimovic: Cieszę się, że strzeliłem bramkę na wagę zwycięstwa. To zwycięstwo było bardzo potrzebne naszemu zespołowi.

Zawodnik meczu: Zlatan Ibrahimovic

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.managereuropa.fora.pl Strona Główna -> Stare tematy / 2 sezon ManagerEuropa Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)